FRENCH MAGIC

p9264424-1-1440x960

Pruhované tričko, messy účes s ofinou, černá káva, ať už si nefalšovanou Pařížanku představíte v jakémkoliv outfitu a s jakýmkoliv nápojem v ruce, vsadíme se, že její rty bude vždy zdobit rudá rtěnka. Ta klasicky červená, smělá, a přesto s nádechem bezstarostnosti.

Souhlasí s námi i blogerku Alex z Tale of Miss A. A když se navíc jedná o značku Yves Saint Laurent, ztělesnění francouzské ležérní elegance, není o čem debatovat, rovnice je jasná: červená rtěnka + ysl = instantní pařížský šarm. ;)

p9264443-1440x960

“Pro mě je značka Yves Saint Laurent zosobněním ženskosti, drzosti, ale zároveň prudké elegance. Zkrátka všeho, co v sobě mají Pařížanky,” svěřuje se Alex.

11-1440x960

“A když se vám do rukou dostane kolekce Scandal od Yves Saint Laurent, nechcete dělat nic jiného, než překvapovat samy sebe a zkoušet všechny možné barevné kombinace. YSL je totiž moje srdcovka. A červené rty už zřejmě taky! A tak jsem sáhla po nesmrtelné klasice, rtěnce Rouge pur Couture – Satin Radiance Lipstick v ikonickém odstínu 01 Le Rouge. Pravá červená, s vyrytým monogramem, která ve vás probudí ženskost, ať chcete, či ne. Pokud byste měly mít jen jednu červenou rtěnku, tohle je ona…”

9-2-1440x960

Zaujal vás odstín Rouge pur Couture? Věřte nám, tento produkt z nádherné kolekce Scandal by YSL nebude jediný, který vás uhrane! Podívejte se na celkový look, který Alex pomocí líčidel z této linie vykouzlila, a rovnou si připište několik nových položek na svůj beauty wish list.

A jaké je tedy motto dne? Be scandalous… ale jedině “po francouzsku”… s Yves Saint Laurent! ;)

2-1-1440x960

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto: Alexandra Fráňová