SKINCARE PODLE BLOGERKY VIERKY

Kolikrát se vám už stalo, že jste dorazila domů a jediné, na co jste měla pomyšlení, byla postel a sladký spánek? ,,Ani po dlouhém večírku se nenechte uspat únavou a nezapomeňte na odličování! Je to naprostý základ jak na zdravou a krásnou pleť.” radí blogerka Vierka. Jak o svou pleť pečuje a které produkty pravidelně používá?

SLEDUJTE VIERKU:
INSTAGRAM: @kesulatko, @kesulatko_makeup
BLOG: www.mynewbeautybook.blogspot.com

Chodíš pravidelně na kosmetiku?
Na kosmetickém ošetření jsem byla úplně poprvé, takže to pro mě byla nová zkušenost!

Jak pečuješ o svou pleť?
Po celém dni se vždy důkladně odlíčím a opravdu nikdy nejdu spát nalíčená. :) Na odlíčení očí používám odličovací rukavici, na kterou není potřeba dávat žádný produkt. Tvář odlíčím pomocí gelu a někdy na dočištění použiji ještě tonikum. Potom na pleť nasříkám termální vodu a dokud je ještě vlhká, vmasíruji přírodní marulový olej. Už několik let k mé rutině patří už i oční krém. Ráno si tvář jen opláchnu vodou, osuším a nanesu denní krém a opět krém na oči.
Oblíbené produkty v péči o pleť?
Termální voda Avéne, marulový olej Sefiros, oční krém Bioderma Sensibio a krém Ultra Facial Cream od Kiehls.
Jak sis užila kosmetiku v salonu Health Point?
Bylo to úžasné! Prostředí salónu je krásné, moderní a velmi příjemné. Stejně tak kosmetička Marcelka byla příjemná a profesionální. Vybrala jsem si základní ošetření, které obsahovalo kromě čištění i masku na tvář, masáž a barvení řas a obočí. Velmi příjemně strávená hodina, kterou doporučuji jednou za čas dopřát si každému.