Kuchařka nejen! pro vegany a minimalisty

1. Milujete lahodná veganská jídla?

2. A co úžasný minimalistický design – také na něm „ulítáváte“?

Pak je to jasné, kuchařka, kterou musíte mít, nese název: A co teda jíš?

Ona totiž není kuchařka, jako kuchařka. Existují takové, které jsou krásné, a pak takové, které jsou PŘEkrásné! A kniha blogerky Lindy Müllerové spadá bez debat do kategorie číslo dva. Nejen, že v ní najdete 75 úžasných veganských receptů, ale díky Lindině vytříbenému citu pro čistou estetiku bude chloubou vaší kuchařkové sbírky.

Pokud sledujete Lindy blog (a to byste rozhodně měli;), znáte už moc dobře její úsporný styl i smysl pro humor. Linda zůstala oběma těmto aspektům své tvorby věrná, a tak se i v tištěné podobě můžete těšit na vtipem okořeněný minimalismus.

O Lindě…

Během svého života se naučila vařit, stala se vegankou, vystudovala pedagogickou fakultu, přečetla hodně knížek s dlouhými slovy a nechala si narůst hodně dlouhé vlasy. Původem je z Teplic, ale žije v Praze a učí angličtinu na střední škole. V roce 2015 založila food blog A co teda jíš?, aby tak jednou provždy zodpověděla otázku, která ji do té doby pronásledovala. Miluje Bláznivou dovolenou a brutálně pálivé věci.

O kuchařce…

Zapomeňte na to, že hrát si s jídlem se nemá. Ať už jste vegan nebo ne, tahle kuchařka vás bude bavit a inspirovat. Její minimalistický design totiž zapne váš kreativní gen. Najdete v ní přesně 75 receptů – nic víc, nic míň. Od lehkých svačinek přes hlavní chody až po sladké prasárničky, všechny lahůdky jsou stoprocentně veganské. Spousta z nich navíc obstojí i v bezlepkovém či dietním jídelníčku, a tak vám možná nevylepší jen karmu, ale i životní styl.

Vydalo nakladatelství Došel karamel.

Text: Kateřina Kuldová, anotace z knihy

Foto: Linda Müllerová