CO DO PŘÍRUČNÍHO ZAVAZADLA

Léto je v plném proudu a to znamená… cestování! A to také znamená… řešení věčného zapeklitého problému co s sebou do příručního zavazadla. Také před každou cestou letadlem zápasíte s tím, že buď do mini kufříku hodláte napěchovat věcí jako do loďáku, nebo vám naopak pokaždé nějaká životně důležitá nezbytnost schází? V tomto případě je rada nad zlato a cestovní zkušenosti k nezaplacení. A přesně proto jsme se zeptali Báry z blogu Vogue Haus, která je neustále v pohybu…


Do příručního zavazadla vždycky balím věci, které chci mít při ruce a které jsou příliš cenné na to, aby byly v zavazadlovém prostoru.

Elektronika

Foťák, počítač i nabíječky dám pokaždé do příručního zavazadla. Na cestách většinou fotím i pracuji na počítači, vybírám a upravuji fotky, píšu články nebo odpovídám na e-maily, takže elektroniku potřebuji mít u sebe.

Kabelky

Drahé kabelky zásadně nosím na palubu. Bohužel už se mi jednou kufr ztratil, a tak nechci riskovat, že o svoje cenné kousky přijdu. A také mám i strach, že by se v kufru v podpalubí mohly zničit – například promáčknout.

Základní potřeby

Už několikrát se mi stalo, že mi kufr dorazil o pár dní později. Do příručního zavazadla si proto vždy přibalím několik základních věcí jako je kartáček na zuby, hřeben, prášky a podobně.

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto: Barbora Ondráčková (Vogue Haus)