COSMOBLOGGERS V PODĚBRADECH

Víkend plný příjemného relaxu a zábavy v hotelu Spa Felicitas v lázeňském městě Poděbrady si společně užily naše COSMObloggers na konci června. Hotel je oblíbený zejména díky bohaté nabídce služeb pod jednou střechou. Jeho poloha je jedinečná, přímo na lázeňské kolonádě, naproti fontáně, obklopený zelení a parkem.

Wellness, relax a beauty procedury, prvotřídní ubytování a kvalitní gastronomie. V hotelové restauraci Fine Buffet by Lovas se podávají snídaně, obědy i večeře bufetovým způsobem a při tomto konceptu si svou dobrotu najde úplně každý. V létě můžete posedět i na terase. Hotelové wellness centrum nabízí celou řadu relaxačních služeb, které mohou využít nejen ubytovaní hosté, ale i hosté z Poděbrad a okolí. Stačí si vzít župan a během dne si můžete zajít do bazénu, vyzkoušet koupel, nechat se příjemně namasírovat a pak si vychutnat skvělou večeři.

Odpočívejte, nechte se rozmazlovat a hýčkat stejně jako naše COSMObloggers. Jak si užily dámskou jízdu v Poděbradech? Inspirujte se a vychutnejte si bezstarostně strávený čas s kamarádkou i vy. Určitě si to zasloužíte!
 

@lifestylebirdie
,,Víkend byl skvělý! Moc jsem se na něj těšila a nakonec ještě předčil má očekávání. Několikrát jsem Poděbrady projížděla, ale nikdy jsem se v nich nezastavila. Teď už vím, že to byla škoda! S holkama jsme si užily spoustu zábavy, prohlédly si lázeňské město a nechaly se opečovávat procedurami!”

@nicol_zemanova
,,Jestli jsem si víkend užila? Užila je slabé slovo, byl to jeden z nejlepších v mém životě. Jsem opravdu moc vděčná za to, že moje práce na Istagramu mi dává možnost se zúčastnit takových akcí, poznávat nové lidi a místa. Nejvíc se mi líbila naše poděbradská parta holek, nikdy bych neřekla, že si s někým za tak krátkou chvilku sednu a vytvořím si nová přátelství. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na krásu města Poděbrady, které mě učarovalo jeho klidnou atmosférou.”

@lucievrz
,,Bylo to super! Užila jsem si rituál Queen od Egypt, parafínové zábaly na ruce i sametové zábaly na nohy a byla jsem zrelaxovaná jako už dlouho ne. Navíc jsem měla hrozně fajn společnost!”

@naoleo
,,Poznala jsem skvělou partu, vyzkoušela všelijaké procedury, navštívila nové město, poctivě jsem ochutnala snad všechno z restaurace a myslím, že můžu mluvit za nás všechny, když řeknu, že nám moc chutnalo. Večer jsem si ještě dala drink a s holkama jsme dokonce vtrhly na taneční parket! No nezní vám tohle jako skvělý víkend?”

@barusstranska
,,Byla to má úplně první návštěva Poděbrad a určitě ne poslední! Líbila se mi atmosféra, která tam panovala a celkově prostředí, které bylo moc příjemné a čisté. Spa Felicitas by bylo rozhodně mé ubytování I při příští návštěvě. Personál byl velmi milý a ochotný a celkově prostory hotelu byly moderní a čisté, což velmi oceňuji. Určitě ho mohu všem vřele doporučit!”

@luciesumova
,,Moc se mi líbilo nově zrekonstruované wellness centrum, kde mají širokou nabídku masáží, zábalů, koupelí či luxusních tělových terapií, ale rozmazlovat jsme se nechaly také v hotelové restauraci Fine Buffet by Lovas. Předkrmy, hlavní jídla i dezerty byly výborné. Každý den jiná nabídka a opravdu jsme si s holkama pochutnaly. Byl to krásný víkend!”