Holky, vídejte se pravidelně!

Jak nejraději tráví čas se svými kamarádkami Andrea Kalousová?

  1. Jedna z našich nejoblíbenějších aktivit je dobře se najíst. Největší slabostí pro nás jsou burgery. Když přijde chuť, vyrazíme do TGIF. Mimo burgerů tam mají výborné stripsy a všechny možné druhy omáček. Na kávu a dort většinou zavítame do Food Labu.
  2. Věřím, že ve všem by měla být rovnováha. Ať chceme nebo ne, cvičit by se mělo. Takže se mi podařilo, spojit příjemné s užitečným. A to chodit běhat s kámoškou. Člověk se pak cítí skvěle, že pro sebe něco udělal. Navíc když je to s člověkem u kterého je šumafuk, že vás uvidí zpocenou až na zadku. :)
  3. K létu v Praze mi neodmyslitelně patří Náplavka. Když je hezky, vyplácnem se na sluníčko a horko zaháníme ciderem. Nejraději mám Frisco! Tohle dělám asi nejradši.
  4. My jsme holky výletový. Několikrát do roka sbalíme saky paky a vyrazíme na výlet. Je jedno kam a na jak dlouho. Například posledně jsme si udělaly víkendový roadtrip Bratislava – Vídeň. Přesně z takových výletů si odnášíme nejlepší zážitky.
  5. Rády si společně zajdeme na festival. Vkus pro hudbu máme sice jiný, ale na českych kapelách se shodneme. Sázavafest nás ještě nezklamal.

Holky, vídejte se pravidelně! Nezapomeňte, že s podporou kamarádek vždycky všechno zvládnete lépe.