Inspirace je základ ke skvělým nápadům

S blogerkou Karolínou o jejích začátcích, vášních, představách a o tom, co pro ni znamená úspěch.

Jaké byly tvoje blogerské začátky?

No, to bylo celkem jednoduché. Jednou za mnou přijela kamarádka Nikol do Londýna, kde jsem tenkrát žila, a postavila přede mě můj vlastní blog jako před hotovou věc. Blog byl po několika letech přemýšlení najednou reálnou představou. Pak jsem se seznámila “náhodou” s Káťou a za měsíc jsme založily WithloveK.cz.

Čemu se na svém blogu věnuješ nejraději? Změnila se zásadně témata, kterým se věnuješ od začátku dodnes?

Témata se nezměnila, jen styl asi trošku ano. I blogování samo o sobě se změnilo a přesunulo se více do ostatních sociálních medií, jako například do Instagramu, kde pod mnohými fotkami vidíme text hodný blogu. S tím se ale dá počítat. Trendy se mění a my se jim přizpůsobujeme. To nás ale samozřejmě baví… :)

Máš nějakou velkou vášeň, která tě naplňuje?

Adrenalin. Možná jste čekali třeba fashion nebo make up, ale je to adrenalin ve sportu, v překonáváni svých hranic. Neskutečně mě to baví a naplňuje.

Co pro tebe znamená móda? Jakou sama ráda nosíš?

Na to se asi ani moc nedá odpovědět, protože žijem v Čechách, kde se čtyřikrát do roka změní období, a vlastně mám ráda jak vrstvení, tak letní kreativitu. Pokud bych měla mluvit fakt o oblíbeném oblečení, tak jsou to letní šatičky a plavky někde u moře.

 Jak bys definovala krásu?

Je to ten pocit vevnitř, který mám, když krásu vidím nebo cítím. Rozhodně je to ale pocit, který se objevuje, když má. Krásu vidím v architektuře, v knihách, osobách i třeba občas v tom, co uvařím. Ale kdybych viděla krásu pořád, tak si troufám říct, že si jí nebudu tolik vážit. I proto je ta odvrácená strana důležitá.

Jak nejraději trávíš volný čas? Co tě nabíjí?

Sport, cestování, přátele, rodina, moře, západy slunce a snídaně.

Ráda cestuješ, je místo, které je tvojí srdcovkou a kam se ráda vracíš?

Bali, na které se vracím tak často, jak je to možné, a je to místo, kde zůstává neustále část mého srdce.

Existuje osobnost, kterou obdivuješ nebo kterou se inspiruješ?

U osobností jde vždy o okruh zájmu. V marketingu (mém povolání) je to někdo jiný než v blogování. Podle mě je důležité mít okolo sebe neustále inspiraci, která pak vede ke skvělým nápadům a realizaci.

Co pro tebe znamená úspěch?

Spokojenost s odvedenou prací. Jsem hodně sebekritická, takže když už si řeknu, že je to úspěch, tak pak to tak beru. Úspěch je pro mě individuální pocit občas podpořený zvenku.

Když si představíš samu sebe za pět let, jaký obrázek vidíš?

Dneska je asi mínus milion, tak asi u moře s partnerem a když to spočítám, tak za pět let i s dětmi a určitě se psem. Za pět let se vidím tak nějak kompletní, a ne že bych teď nebyla, naopak si užívám všechno, co prožívám, a zároveň se těším na to, co přijde.

Foto: Karol Šramlová