INSTA Q&A WITH @WITHLOVEKATA

COSMObloggers Q&A aneb tajnosti z české blogosféry! Tentokrát jsme vyzpovídali blogerku Káťu z With Love K

1. Nejoblíbenější módní sezona…

Mým nejoblíbenějším ročním obdobím je nepochybně podzim. Jsou to týdny, kdy mohu vyjít ven v lehkém kabátu, ale zároveň v šatech, silonkách a kožené bundě. Mohu si v něm tedy nejvíce vyhrát. Jak ve vrstvení, tak v kombinování stylů a materiálů. Podzim navíc není extrémní, a pokud se člověk umí obléct vhodně vzhledem k aktuálnímu počasí, není mu ani zima, ani vedro. Za mě je tedy naprostým ideálem.

2. Tajná beauty vychytávka…

Nedávno jsem objevila skvělé sérum Génifique od Lancôme, které pleť krásně připraví na nanesení make-upu. Ten potom celý den hezky sedí, nedělá mapy ani se nevpíjí do vrásek. Pokožka navíc dostane „napít“ a během dne není dehydratovaná a nemastí se.

3. Knížka, kterou by si měl každý přečíst…

Myslím, že by si každý měl přečíst Dopisy Milady Horákové. U jejich čtení si uvědomíme, že se máme dobře a že i přes ne příliš ideální politickou situaci žijeme vlastně ve fajn době se spoustou možností. Ačkoliv tedy jde o velmi citlivé a smutné čtení, otevře nám to alespoň trošku oči a budeme si vážit naprostých maličkostí, jako je třeba oběd s rodinou či klidná snídaně v posteli.

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto a text: Kateřina Pifflová