INSTA WORLD: #COOLGIRLS

Když na Instagramu objevíme originální a stylové slečny, které s nenásilnou lehkostí a sympatickým „je ne sais quoi“ kouzlem dokumentují svět kolem sebe, nic naplat, nedokážeme odolat a nekliknout na follow button…

A které ultra-cool-insta-girls patří mezi naše oblíbené?

@alyssainthecity

Fashion redaktorka Alyssa Coscarelli žije v New Yorku a píše pro online portál Refinery29. A my sázíme na to, že i vrátný v budově redakce R29 se vybírá na základě schopnosti odhalit nejnovější trendy jako první. Alyssiny sympaticky eklektické outfity a neutuchající energie při objevování hip míst New Yorku nás nutí kontrolovat její Instagram každý den… Dobře, někdy i 2x denně.

@jeannedamas

Neboli ztělesnění hashtagu #effortlesslychic. Francouzská IT girl Jeanne Damas jakoby vystoupila z příručky „Jak být typickou Pařížankou“ – uvolněně smyslný, retro-moderní styl oblékání, second-day hair jaké umí snad jen Francouzky, červená rtěnka, proutěná kabela, sklenka vína k obědu (a k večeři). Jednoduše řečeno, l’art de vivre v lidské podobě. A na Instagramu.

Dobrá zpráva je, že se Jeanne nad všemi obyčejnými smrtelníky z jiných zemí smilovala a vytvořila vlastní značku oblečení Rouje, takže alespoň váš šatník může mít vysněné pařížské kouzlo. Plus víno k obědu také dodá na „francouzskosti“.

@fingermonkey

Naše další oblíbená modelka / IT girl / Vogue slečna je Camille Rowe. Camille je zkrátka a dobře vtipná. A nebere se vážně. A to je tak osvěžující! Kolem sebe má kupu stylových, umělecky založených přátel, kteří jsou pravidelnými účastníky jejích Stories. Takže když máme chuť na oddech od instagramové dokonalosti a uhlazenosti, je tu Camille!

A kdo do svých insta-spárů chytil vás?


Text: Kateřina Kuldová

Foto: opening image via @fingermonkey Instagram account; other images via featured Instagram accounts