MY MORNING RITUALS

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ráno dělá den a bez zavedených zvyků by byl každý rozjezd jeden velký zmatek. Jak čas po probuzení organizuje blogerka Katka z Once Upon a Time? Nakoukněte s námi do její koupelny i kuchyně…


Mé ranní zvyky se hodně liší podle toho, jestli je víkend, nebo pracovní den. O víkendu se ze mě stává největší lenoch, a pokud nemusím jít do společnosti, tak se ani nelíčím. Ale ve všední den si raději přivstanu, než abych nestíhala. Když hned po probuzení dělám věci ve spěchu, jsem pak celý den nesvá a necítím se dobře.

V šest hodin mě vzbudí přítel, dá mi pusu a donese čaj až do postele. Lepší start do nového dne si nedovedu představit! Na řadu přichází nezbytné scrollování Instagramem a pak už ven z postele.

Snídani à la fotky z Pinterestu u mě nečekejte, jsem opravdu líná a příprava smoothie z ovoce a semínek je pro mě maximum!

PA122322

Podle nálady a – opět – stavu lenosti si ráno buď umyju vlasy, anebo tento krok vynechám. Následuje péče o pleť přírodní 3minutovou čisticí maskou od Havlíkovy apotéky a důkladná hydratace. A teď už hurá na líčení!

Make-upovou rutinu si ráda zpříjemním hudbou nebo pustím videa na YouTube. Mým favoritem mezi make-upy je Double Wear od Estée Lauder. Nikdy také nevynechám vykreslení obočí a řasenku a rty si zvýrazním tekutou rtěnkou od Sephory – vydrží neskutečně dlouho a je moc příjemná.

Oblečení vybírám až ráno, protože dopředu opravdu netuším, na co budu mít ten den náladu… A pak samozřejmě stojím před přecpanou skříní „a nemám co na sebe“ – klasika. :)

P6060011

Připravila: Kateřina Kuldová

Text a foto: Kateřina Žiaková (Once Upon a Time@kat_zia)