OOTD: TOP LETNÍ KOUSEK BLOGERKY LUCKY

Co patří mezi nejoblíbenější prázdninové módní úlovky blogerky Lucky Šumové? Úžasná bílá košile zdobená výraznou výšivkou s motivem květin… Nedivíme se, protože je boží! ;) A kde ji Lucka objevila? O svůj tip se s námi podělila níže a více krásných fotek najdete také na jejím blogu zde.


Žádný kousek oblečení mi nepochválilo tolik lidí jako tuhle bílou košili s výšivkou. Vážně! Kamarádi, rodina, cizí lidi na ulic i vy na Instagramu! Samozřejmě každého zajímalo, odkud ji mám – koupila jsem ji na Zaful, což je asijský e-shop, kde seženete levné a hezké oblečení.

Tento outfit je celkově hodně pestrý, ale zkuste se někdy obléknout do veselých barev a uvidíte, že budete mít hned lepší náladu. ;)

Také mi přijde zvláštní, jak se rozjely barevné kožené bundy. Vždyť dříve nosil každý akorát tak černou a možná hnědou. Má první barevná byla žlutá a pamatuji si, jak jsem byla nadšená, když jsem si ji pořídila! Obě – žlutá i tato červená – vypadají skvěle také k černým jednoduchým outfitům. Úplně je rozzáří!

Připravila: Kateřina Kuldová

Text a foto: Lucie Šumová