#OOTD: Vsaďte na sedmdesátky

Bez jakých kousků si letošní zimu neumí představit fashion blogerka Sára? Pravidlo číslo jedna zní: V šatníku by vám rozhodně neměl chybět výrazný kožich à la 70. léta.

Zimní módní must-have by Sára…

#1 Originální kožich

Základním stavebním kamenem mého zimního šatníku jsou kožichy. Mezi mé favority patří ty s alespoň trochu nevšední barvou či vzorem. Tuto sezónu jsou navíc trendy vícebarevné umělé kožešiny, což je přesně můj šálek kávy.

#2 Klasický rolák

V mrazu skvěle zahřejí také roláky. Nosím je moc ráda ve všech provedeních – s nízkým i vyšším stojáčkem, černé i barevné.

#3 Džíny do zvonu

Moji zimní uniformu pro většinu příležitostí tvoří džíny a v poslední době jsem si velmi oblíbila také jejich „zvonovou“ variantu. Móda sedmdesátých let, kdy byl tento střih kalhot populární, mi celkově hodně přirostla k srdci.

#4 Boty s hranatou špičkou

Další trend, který jsem si zamilovala, jsou boty s hranatou špičkou. Působí zajímavěji než ty s klasickou kulatou, a když si je pořídíte v lesklé kůži, vyzní ještě stylověji.

#5 Velká kabelka

Zatímco v létě upřednostňuji kabelky malé, v zimě sahám po těch opravdu prostorných. Potrpím si na kvalitu, proto jich vlastním jen pár, ale zato skvěle zpracovaných. Střídám je podle outfitů i nálady. Mezi všemi nezbytnostmi, které v nich nosím, se vždy najde pouzdro s brýlemi. Sluneční brýle považuji za důležitý módním doplněk!

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto a text: Sára Klugerová