PLÁNY & PŘEDSEVZETÍ & PŘÁNÍ

1

2017. Nový rok, nový start. Jaké jsou cíle a sny Cosmo blogerek? Možná stejné jako ty vaše, možná odlišné. Ale ať jsou jakékoliv, věříme, že se všem splní do posledního detailu!


Mnerad

Příští rok bych chtěla být hlavně šťastná. Chtěla bych být se svými blízkými, hodně cestovat, najít si práci, která mě bude bavit, a možná začít opět studovat…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czech Street Glamour

Na rozdíl od svého přítele nepatřím k lidem, kteří musejí mít vše precizně naplánované. Mám ráda nenásilnou, přirozenou organizovanost. Předsevzetí proto vynechávám a snažím se mít vše pod kontrolou během celého roku.

cosmo

Na skok v kuchyni

Několik posledních let (možná desetiletí:) bylo mým novoročním předsevzetím zhubnout a začít denně cvičit. Letos je to úplně něco jiného. Díky tomu, že jsem dostala svoji šanci v blogerském světě, ráda bych využila této příležitosti a začala pomáhat dětem z dětských domovů a zdravotně postiženým zapojit se do dění v oblasti gastronomie.

dsc_00726-2

BK Blog

Do nového roku si přeji to, co každý jiný den, každé ráno: být šťastná, plnit si své sny, mít zdravou rodinu, pravé přátele po svém boku, lásku kolem sebe…. A toto vše přeji i všem čtenářům! Každý den prožijte tak, jako by měl být váš poslední. A své sny si nenechte proklouznout mezi prsty!

bara_0371_full-size-kopie

The Annette Vogue

Předsevzetí si z jednoho zásadního důvodu nedávám – nedodržím je. Ráda bych ale v roce 2017 vycestovala někam do zahraničí a dál pokračovala ve své blogerské tvorbě. Také bych se chtěla zaměřit na dodržování lepší životosprávy. Zdraví je jen jedno a je opravdu nejdůležitější. Tento rok jsem to sama poznala a myslím, že člověka udělá nejvíce šťastného právě to, že je zdravý a plný života.

if1a0715

Ordinary Life

Taková ta tradiční předsevzetí si už roky nedávám, ale s manželem máme jedno velké přání, a to dokončit nové bydlení, přestěhovat se a začít psát jednu z dalších kapitol našeho společného života.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mámou stylově

Mým každoročním plánem je zbavit se potěhotenského bříška. Uvidím, jestli to vyjde letos. :) Nejvíce si ale přeji, abychom byli všichni v rodině zdraví a já mohla pokračovat „na plný úvazek“ v tom, co mě baví: v blogování a natáčení Youtube videí.

mamou-stylove_1-kopie

Talk to My Moustache

Hlavním přáním pro rok 2017 je úspěšné složení státnic na vysoké škole. Posléze bych si za odměnu ráda dopřála výlet do Říma se svým přítelem. V druhé polovině roku se budu stěhovat do Prahy, takže mým dalším snem jsou buď studentské, nebo pracovní úspěchy v hlavním městě.

p7251236

Secret of Kristine

V novém roce si hned na jeho začátku budu držet palce u nejtěžší zkoušky z matematiky. To je momentálně to, po čem nejvíc toužím. Nikdy dříve bych nečekala, že něco takového bude jednou mým největším přáním. A proto i všem ostatním studujícím přeji pevné nervy a neotřesitelné odhodlání!

img_9303

Veronika D.

Mým velkým předsevzetím je určitě co nejvíce cestovat. Co se týče plánů, ráda bych se i nadále věnovala blogu s tak velkým zápalem a láskou, jako doposud. Blogování je totiž to, co mě opravdu neskutečně baví a naplňuje. A přání? Ať jsem i nadále obklopena tolika úžasnými lidmi!

outfit

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto: osobní fotky blogerek