Proplujte zimou s úsměvem

Patříte mezi bytosti, které mají s příchodem chladných měsíců tendenci uložit se k zimnímu spánku? A náladu máte často na bodu mrazu? Zkuste to tento rok jinak. Řekněte lenivému a melancholickému rozpoložení NE a vychutnejte si letošní zimu naplno. Inspirujte se tipy blogerky a lifestylové koučky Báry. Nezapomínejte, že kouzlo se vždy skrývá ve zdánlivě nepatrných, každodenních maličkostech…

  1. Žijte v oversized svetru

Pletené oversized věci jsou zimní nutností. Zachumláte se do nich, zahřejí a vyvolají pocit, jako by člověk ani nevylezl z postele. Plus se pod nimi případně schová i nějaké to zazimovací kilečko navíc.

  1. Dolaďte to kloboukem

Stará známá pravda zní – klobouk opravdu pozvedne každý outfit na vyšší úroveň a zaručí příval extra pozornosti. Vyměňte starou beanie za plstěný klobouk a hned se budete cítit pařížsky chic. A takový pocit není k zahození, ne?!

  1. Zahřejte se polévkou

Krémové polévky jsou především v zimě ideální formou večeře. Získáte z nich dostatek živin, zasytí, ale nebude vám po nich těžko, jsou hotové raz dva a chutnají skvěle.

  1. Sportem ku… dobré náladě

Nepodlehněte lenosti, ke které toto roční období svádí. Ať už je váš oblíbený pohyb jakýkoliv, věnujte se mu i v těchto měsících. Skvěle vás nabije například tanec nebo jóga. Právě jóga nejen zlepší fyzičku, ale také vmžiku zažene melancholickou náladu.

  1. Vydejte se na výlet

A to i navzdory chladným teplotám. Nemusí se vždy jednat o lyže nebo snowboard, i obyčejná chůze vás zahřejete a rozproudí krev v žilách. A z poklidné krajiny kolem sebe načerpáte neskutečné množství energie!

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto a text: Barbora Sedláková