TIPY NA NEJSTYLOVĚJŠÍ KAVÁRNY V PRAZE

coffee

„Už je to nějaký ten pátek, co jsem ochutnala svůj první šálek kávy a objevila tak vášeň, která se stala nedílnou součástí mého života,“ svěřuje se Veronika z blogu Stylish Coffee. Jinými slovy, pokud hledáte tip na skvělou kavárnu, nyní víte, kam zaměřit svoji pozornost… A jaká je Veroničina kavárenská top five?

1. Coffee room

Coffee room se pomalu stává mým druhým domovem. Miluju zdejší atmosféru, jejich kávu z pražíren z celého světa i brunche, které vám zlepší i ten nejošklivější den!

Coffeeroom

2. Sólista Espresso Bar

Pastelově růžové stěny, vynikající káva, tyrkysový gauč a za kávovarem usměvavý barista, který dělá svoji práci s nadšením a láskou… Takový je letenský Sólista Espresso Bar.

Solista

3. Cafefin

Místo tak jedinečné, že si brzy získalo srdce všech kavárenských povalečů (nejen) z Vinohrad. V Cafefinu najdete vše od exotických brunchů, vietnamských specialit až po výběrovou kávu a nápaditý interiér doplněný fotografiemi z cest samotného majitele.

Cafefin

4. Brewbar

Kluci z Brewbaru připravují kávu opravdu výjimečnou! Vychutnat si ji můžete každou sobotu na pražské Náplavce.

Brewbar

5. EMA espresso bar

Emě najdete u jednoho stolu vysedávat podnikatele, studenty, blogery i turisty a přesně to mě na tomto podniku baví. Ema je zkrátka místem pro všechny, kdo se chtějí na chvíli zastavit a vychutnat si skvělou kávu.

EMA espresso bar

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto a text: Veronika Tázlerová