VÁNOCE S BLOGERKOU BÁROU

Zajímá vás, jak si užívá Vánoce naše oblíbená blogerka Barbora Lukášová a co si přeje od Ježíška? Nalaďte se při čtení na tu správnou vánoční atmosféru a užijte si tyto kouzelné svátky stejně tak jako ona!

Jaký je tvůj oblíbený vánoční film?
Můj blíbený vánoční film je určitě Sám doma a Láska nebeská. Z českých pohádek rozhodně Tři oříšky pro Popelku. Nejde mi moc vyjmenovat pouze jeden film, těch vánočních se povedlo opravdu spoustu!

Jaký je tvůj typický Štědrý den?
Vždy 24.12. ráno jdu s rodinou a blízkými přáteli na pražskou Kampu, kde popíjíme svařák, povídáme si a navzájem si popřejeme krásné svátky. Pak jedeme domu, připravujeme spoustu jídla a těsně před štedrovečerní večeří jdeme ješte na mši do kostela. Večer když je po všem tak se cpu cukrovím, dopíjím prosecco a koukám na pohádky.

Pečeš cukroví? Které máš nejradši?
Snažím se vždy pomoct mamce, ale nějak aktivně ještě nepeču. Nejraději mám samozřejmě rohlíčky a cokoliv na čem je kokos !

Co si přeješ od Ježíška?
Poslední roky si vždy přeju nějaký objektiv na foťák. Každý rok objevím nějaký lepší a k tomu co dělám je to zkrátka povinnost!

Vybavíš si nějaký vtipný dárek, který jsi dostala?
Jeden z extrémů byly chlupaté brýle! Jasně, občas obléknu něco extra, ale tohle už bylo moc i na mě! :D

A jaký nejlepší dárek jsi někomu dala?
Za mě jsou nejlepší dárky ty od srdce. Nezáleží na hodnotě, ale jde o nápad. Moc hezké dárky mi přijdou například kalendáře na nový rok s rodinnými fotkami a přesně takové mám letos pro prarodiče! Za mě jsou to ty nejhezčí dárky.

Jak trávíš Silvestr? Vzpomeneš si na nějaký šílený zážitek?
Já vždy trávím Silvestr s partou kamarádů na horách. Šílených zážitků mám opravdu dost snad z každého Silvestra, mohla bych o tom napsat i komedii!

Třeba jednou jsme jeli na silvestrovskou párty do Orlických hor – v události bylo napsáno, že párty bude v letním stylu ve vyhřívaném prostoru a všude bude písek jako u moře. S holkama jsme oblékly ty nejodvážnější outfity (protože kdy jindy, než na Silvestra :D). Opravdu jen pár částí těla jsme měly zahalené. Když jsme dorazily na místo, všichni měli péřovky a koukali na nás jako na blázny! Párty se konala v obřím stanu na sněhu a přes sníh byl pouze poházený písek, no a my se tam bořily a mrzly na podpatcích celou noc, ale zato jsme byly nepřehlédnutelné!

FOTO: BARBORA LUKÁŠOVÁ