VÁNOCE S BLOGERKOU MARTINOU

Zajímá vás, jak si užívá Vánoce naše oblíbená blogerka Martina Homoláková a co si přeje od Ježíška? Nalaďte se při čtení na tu správnou vánoční atmosféru a užijte si tyto kouzelné svátky stejně tak jako ona!

Jaký je tvůj oblíbený vánoční film?
Sám doma a Láska nebeská jsou moje každoroční klasiky! Z českých mám nejradši S čerty nejsou žerty.

Jaký je tvůj typický Štědrý den?
Štedrý den trávím každý rok s rodinou, koukáme na pohádky a užíváme si vánoční pohodu. Přiznám se, že na zlaté prasátko nečekám, takže se už od rána láduju vánočkou a cukrovím. Po večeři rozkrajujeme jablíčka a pouštíme lodičky, potom samozřejmě společně rozbalujeme dárky.

Pečeš cukroví? Které máš nejradši?
Já jsem spíše na zdobení perníčků, ale co jsem na vysoké, tak i to docela zanedbávám. Letos bych ale chtěla zkusit vanilkové rohlíčky, tak snad se povedou! Společně s lineckým jsou mé nejoblíbenější.

Co si přeješ od Ježíška?
Žádný vytoužený dárek nemám, napsala jsem si jen o dvě knížky. O Vánocích bych si chtěla hlavně odpočinout a nabrat síly na zkouškové, takže doufám, že to Ježíšek zařídí :).

Vybavíš si nějaký vtipný dárek, který jsi dostala?
Minulý rok jsem od spolubydlící dostala malinký květináček se semínkem, ze kterého měl podle návodu vyrůst čtyřlístek. Jenže místo krásné rostlinky z něj po několika dnech trčely dlouhé šlahouny bez jediného lístku. Dokonce jsme to tehdy šly reklamovat a i paní v obchodě se smála, co nám to vyrostlo.

A jaký nejlepší dárek jsi někomu dala?
Mamince jsem loni dávala parfém Chanel, který používala a moc ho chtěla znovu, takže měla velkou radost, když jej pod stromečkem našla.

Jak trávíš Silvestr? Vzpomeneš si na nějaký šílený zážitek?
Posledních pár let s přítelem, ale žádných bouřlivých oslav se nezúčastňujeme. Spíše hrajeme deskovky a koukáme na filmy, zkrátka pohoda, jak má být.

FOTO: MARTINA HOMOLÁKOVÁ