VÁNOCE S BLOGERKOU VIERKOU

Zajímá vás, jak si užívá Vánoce naše oblíbená blogerka Vierka Dušková a co si přeje od Ježíška? Nalaďte se při čtení na tu správnou vánoční atmosféru a užijte si tyto kouzelné svátky stejně tak jako ona!


Jaký je tvůj oblíbený vánoční film?

Přiznám se, že filmy sleduji jen málokdy, ale na Vánoce si vždy ráda pustím Sám doma!

Jaký je tvůj typický Štědrý den?
Štedrý den slavím vždy doma, s rodinou. Dopoledne posloucháme koledy, balíme dárky a odpočíváme. Na snídani a oběd jíme jen domácí vánočku, takže částečně dodržujeme půst a pořádně se najíme až u večeře. Každý rok jíme ryby s bramborovým salátem. Pak už je čas jít si rozbalit dárečky a strávit u stromečku zbytek dne!

Pečeš cukroví? Které máš nejradši?
Nejradši mám linecké koláčky! Sama je nepeču, ale pomáham doma mojí mamce a sestře.

Co si přeješ od Ježíška?
Čím jsem starší, tím míň dárku chci. Hlavní je, ať jsme zdraví a máme sa rádi. Pokud bych měla ale říct jednu materiální věc, tak by to byl červený klobouk! Klobouky totiž poslední rok úplně miluji!

Vybavíš si nějaký vtipný dárek, který jsi dostala?
Přemýšlela jdem skutočně dlouho, ale na žádný vtipný si asi bohužel nevzpomenu.

A jaký nejlepší dárek jsi někomu dala?
Doufám, že všechny dárky, které někomu dávám, jsou nejlepší! Ale jako první mě napadly lístky na hudební festival. Myslím, že darovat zážitek je vždy super nápad!

Jak trávíš Silvestr? Vzpomeneš si na nějaký šílený zážitek?
Silvestr narozdíl od Vánoc nepatří mezi mé oblíbené svátky. Nemám totiž moc ráda velké množství lidí a ohňostroje. Minulý rok jsme se rozhodli strávit Silvestr s přítelem ve Vídni a vybrali jsme si vyhlídku za městem, kde jsme si mysleli, že nebude vůbec nikdo, protože to bylo dost daleko od centra. Nakonec to dopadlo tak, že tam byla s námi snad polovina Vídně, takže jsme půlnoc oslavili v koloně aut, přičemž nám z rádia hrála vážná hudba a všude kolem lítaly rachejtle. Z auta jsme nakonec ani nevystoupili a cesta zpět na hotel trvala další dvě hodiny v koloně! Tak takový byl můj poslední Silvestr!

FOTO: VIERKA DUŠKOVÁ