VÍKENDOVÉ BLUES

L_Q5B2450

Jestli na planetě Zemi existuje osoba, jejímž nejoblíbenějším dnem není pátek, sobota nebo neděle, tak se buď nachází v pokročilém stadiu workoholismu, anebo je to návštěva ze vzdálené šťastné galaxie, kde neexistuje pracovní týden. (Zn.: Až ji objevíme, migrujeme s okamžitou platností!)

Naší nejoblíbenější částí týdne rozhodně víkend je a pravidelně se snažíme si ho co nejvíc užít, abychom po jeho skončení měli ten krásný pocit uspokojení, a ne promarněného času.

Těší nás, že v tom nejsme sami! A protože podnětů, co, kde a jak podniknout, není nikdy dost, vítáme všechny formy inspirace! Náš nejnovější studijní materiál je článek královny cool uvolněného stylu, blogerky Kristýny (Christina Lichi), jejíž víkendový outfit a líčení máme v plánu směle okopírovat!

L_MG_4727

„Ráda si čas od času vyjdu ven bez nalíčených očí. Při denním líčení pak klidně můžu sáhnout po výraznější rtěnce, a i přesto zůstane make-up jemný a decentní. A další skvělá výhoda je ta, že rtěnka odpoutá pozornost od unavených očí – což se občas hodí, ne? Mezi mé nejnovější přírůstky do sbírky rtěnek patří Matte Shaker od Lancômu. Jejich barevné odstíny jsou na léto prostě geniální!“ svěřuje se se svým objevem Kristýna a my rovnou klikáme na e-shop. Co vy? ;)

„A tohle je můj #nicseminechce outfit… Občas, většinou právě o víkendu, mám náladu na trochu jiný look než přes týden + kdo taky miluje šedý mikiny?“

L_Q5B2569-2

Celý článek o tom, jak nejlépe relaxovat a co je k tomu potřeba, najdete na zde!

A jak vypadá ideální víkendová pohoda v naší režii?

  1. Když je nálada a energie, proč den nezačít pilatesem nebo jógou? Buď v teple domova, nebo v oblíbeném studiu, pokud jsou v něm o víkendu ráno akční a mají otevřeno.
  2. Následuje nezbytná odměna v podobě neodfláknuté snídaně! Avotoust, poctivá granola s ovocem a kokosovým jogurtem… Neboli snídat bychom dokázali až do oběda. :D
  3. Káva! Hooodně kávy dávkované v průběhu celého dne!
  4. Dopolední návštěva farmářských trhů.
  5. Lehký oběd v podniku, kde jsou milí a usměvaví a kde je pozitivní nálada. A kde mají dobré prosecco. ;)
  6. Procházka, troška toho nakupování (ano, kdyby se odměňování vyučovalo, excelovali bychom), jen tak sedět v parku a pokukovat po kolemjdoucích také pohroužených do „víkendování“.
  7. Další káva? Proč ne! Vždyť je víkend!
  8. Večeře připravená z dobrot nakoupených na trzích.
  9. Podle nálady, chuti a konstelace planet buď film, rozkoukaný seriál, knížka, nebo chvilka tvoření – čehokoli, co uklidňuje a baví. Jen tak pro sebe, pro radost.
  10. Jít spát s tím, že ráno nenastane budíkový teror… protože… je neděle! Znáte sladší pocit?

L_MG_4745

Text: Kateřina Kuldová

Foto: Kristýna Ličková (Christina Lichi & @christinalichi)