LEŽÉRNĚ & CHIC

dsc_0449

Podzimní móda je podle nás nejzábavnější! Na rozdíl od letních looků, kdy je často naší jedinou snahou obléci si toho co nejméně (samozřejmě s dobrými mravy na paměti;), podzim umožňuje jedno z nejhravějších fashion vyžití: vrstvení. Spojení ležérních kousků s elegantními, zkombinování trička s šaty a oversized svetrem… možností je nepočítaně!

Podobně o podzimních outfitech smýšlí i blogerka Marie (Mnerad). Podělila se s námi o tipy, jaké kousky tento podzim rozhodně nenechat opomenuté na dně skříně.

“Podzim je pro mě tou nejzajímavější sezónou na tvoření outfitů, a proto ho mám ze všech období nejraději. Užívám si to, že můžu kombinovat víceméně úplně všechno. Mohu si vzít letní tričko s křivákem, anebo naopak zimní kabát jen s obyčejným tričkem. Co ale na podzimu miluji naprosto nejvíc, je vrstvení! Kombinování více rozmanitých kousků podle mě vypadá naprosto parádně a 100% stylově!”

Denní look

“Tento outfit se skvěle hodí na příklad pro dlouhý školní den, nebo když vás čekají různé pochůzky po městě, protože oversized kousky jsou zkrátka to nejpohodlnější, co si můžete obléknout. A šaty přes tričko? To je bez debat vychytávka letošního roku!”

Večerní look

“Bordó barvu řadím tento podzim mezi své must have. A protože večer chceme každá zaujmout, vsaďte na culottes s vysokým pasem, zaručuji, že se za vámi otočí každý. ;) No a klasický křivák, to je nezbytnost číslo jedna mého šatníku.”

Další inspiraci najdete v říjnovém Cosmopolitanu.

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto: Monika Křenová