#InstaWorld: Top Instagramy podle Lucky

Je nám jasné, že Lucku na Instagramu už dávno sledujete a stejně jako my obdivujete její optimistické fotky plné veselých barev a nakažlivě pozitivní atmosféry. Koho ale sleduje Lucka, kdo baví a inspiruje ji?

@luciesumova

 

@valentynaap

Valentyna má fotky prostě úžasné. Líbí se mi, jak jsou barevné, kvalitní a plné pozitivních „vibes“. Navíc jí to všude moc sluší, má styl a určitě si zaslouží mnohem víc sledujících. A má dokonce blog a točí super videa!

 

@natalieslanska

Natálka je super stylová. Nebojí se nejnovějších trendů a ve všem vypadá tak dobře! Občas se pobavím i u jejích Insta Stories o tom, jak zase utrácela, haha. Navíc je tak miloučká, úplný sluníčko. Určitě stojí za zmínku také její blog.

 

@kamcakastakova

Kamča je moje kamarádka, kterou jsem poznala před rokem na focení pro Dove. Dost jsme se skamarádily a jsem ráda za to, že jsme se potkaly! Postrčila jsem ji k tomu, aby si založila blog, tak se na něj mrkněte. ;) Má plno krásných fotek z cest, snímků jídla, outfitů i záběrů z každodenního života. Navíc je to skvělá kamarádka a obdivuji ji za to, kolik toho stíhá!

 

@sumova_verr

Moje sestra tu nesmí chybět! Když nad tím tak přemýšlím, tak nejraději sleduji svoje kamarády, to mě baví asi ze všeho nejvíc. Patří mezi ně i Veronika, která hodně cestuje, tak by mohla bavit i vás. Teď se chystáme do Portugalska, tak se těšte na spamování spoustou fotek. A nedávno jsme si společně založily YouTube kanál, tak budeme rády, když nás budete sledovat.

 

@catandcook.cz

Ivana a její kočka Minda mě moc baví. Má super barevné fotky a všechny její dobroty vypadají tak dobře! Hned bych si ty její dorty dala. Dokonce také točí nádherná videa, u kterých se vám budou sbíhat sliny. Já už jen čekám, kdy vydá kuchařku…

 

@kamvpraze

Na tomto instagramovém účtu najdete super tipy na kavárny, bistra a pražská zákoutí. Myslím, že sledovat tento profil opravdu stojí za to. Navíc já tak miluju fotky jídla!

Připravila: Kateřina Kuldová

Text a fotky: Lucie Šumová