JAK ZAZÁŘIT V MINUSOVÝCH TEPLOTÁCH

fashion outfity (1)

Nenechte únorové mrazy zruinovat váš styl! Být v teple (alespoň v rámci našich středoevropských možností) je alfa a omega, ale neměli bychom ani kompletně rezignovat na styl! Outfit, ve kterém se cítíme krásně a upraveně, dokáže se sebevědomím a náladou divy! Nakopne na celý nabitý den, dodá potřebnou energii (společně s ranní kávou samozřejmě!), pomůže docílit pocitu, že zvládneme cokoliv! Čeká vás nepříjemná schůzka? Vytáhněte ze skříně svůj „sebevědomý outfit“ a jděte na věc. ;)

Tři top tipy, jak vyjít vítězně z bitvy „mráz versus styl versus omrzliny“, pro vás sestavila vždy nádherná a ležérně elegantní Sára z blogu Czechstreetglamour.


Zejména v posledních týdnech u nás v Česku vládne mrazivé počasí, zima o sobě zkrátka dala pořádně vědět a – ať chceme, nebo ne – potrvá přinejmenším několik dalších týdnů. Jak venku zazářit i v těch nejchladnějších dnech? Řiďte se třemi následujícími tipy.

Tip No. 1

Kožich

Kouskem číslo jedna, bez kterého v zimě neudělám ani krok, je teplý kožíšek. Nosím ho opravdu často, a to nejen proto, že příjemně hřeje, ale také proto, že skvěle vypadá! Vybírat můžete z mnoha designů, střihů a barev. Je jen na vás, jaký typ zvolíte. Kromě toho nezapomínejte na kožené rukavice a na pokrývku hlavy. Já tento look doladila netradičním baretem, který celému modelu dodal neobvyklý retro šmrnc.

1 (1) (kopie)

1 (2) (kopie)

Tip No. 2

Štóla & Over the knee boots

Vyměňte klasickou šálu za kožešinovou štólu. Tento jednoduchý, ale originální doplněk dokáže váš oblíbený kabátek nebo křivák povýšit na úplně novou úroveň! I v tomto případě najdete nespočet provedení. Vedle také rozhodně nešlápnete (do slova a do písmene;), když obujete vysoké kozačky nad kolena. Over the knee boots jsou stále žhavým trendem, vypadají stylově a navíc vás dokážou i hezky zahřát.

2 (1) (kopie)

2 (3) (kopie)

Tip No. 3

70. léta

Mým velkým favoritem je tuto zimu styl 70. let. Sedmdesátky se v poslední době objevily na molech těch nejznámějších světových návrhářů a díky tomu se dostaly i do běžných módních řetězců. Inspirujte se touto dobou a oblékněte zvonové kalhoty nebo sáhněte po velkých retro brýlích. Zaručuji vám, že 100% vyniknete!

3 (1) (kopie)

3 (2) (kopie)

Sledujte Sáru a Marka (druhou a neméně důležitou polovičku Czechstreetglamour ;) na @czechstreetglamour.

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto a text: Sára Czechstreetglamour