STYLE CRUSH: JENNA LYONS

PicMonkey Collage

Kdo je ultracool za všech okolností? V zimě v minus dvaceti, v létě v plus čtyřiceti, v podzimní vichřici, v jarním aprílovém dešti, v tuxedu na Met Gala i v kanceláři v každodenních outfitech? Ano, přesně tak, řeč je o jediné a jedinečné Jenně Lyons – symbolu ležérního chic stylu okořeněného značnou dávkou osobitosti.

U jejích street stylových fotek dokážeme strávit dlouhé hodiny, protože…

PicMonkey Collage-2

Jenna – výjimečně talentovaná žena, které se podařilo ze značky J.Crew vytvořit brand, po jehož kouscích prahnou všichni od New Yorku po Tokio. Pozvánka na představení nové kolekce v rámci fashion weeku je privilegium a pocta.

Jenna – tak trochu kouzelnice… Důvod? Jako by mimochodem proměnila tak nerdovskou záležitost, jako jsou masivní brýlové obroučky, na doplněk, jenž je nyní vnímán jako top stylová záležitost zdobící obličeje tak 80 % všech mileniálů. (I když v posledních měsících je tento trend pomalu vytlačován vlivem Alessandra Michela a jeho brýlovou Gucci mánií v podobě sedmdesátkových aviátorek s jemnými kovovými obrubami.) My jsme ale zatvrzelí Lyons příznivci a jen tak svoje černé okuláry nezavrhneme… Nebo alespoň budeme nové Gucci napodobeniny s černými brýlemi střídat aneb nejsme #instatrendům imunní. ;)

Jenna – charismatická, noblesní dáma, která si i přes výjimečný úspěch zachovala lidskost a pokoru. A právě tyto vlastnosti ještě více podtrhují její sofistikovanou krásu a unikátní smysl pro módu.

Zkrátka a dobře není divu, že její fotky plní stovky (tisíce?) pinterestových nástěnek, naše nevyjímaje.

PicMonkey Collage-3

Text: Kateřina Kuldová

Foto: Instagram @jcrew