Tři jarní trendy, které nás baví. A vás budou také!

Módní blogerka Markéta Bártová si na must-have výstřelky moc nepotrpí a než některou z novinek pustí do svého šatníku, podrobí ji přísnému kritériu zvanému „Můj osobní styl“. Co si ale zamilovala tuto sezónu a – vsadíme se o co chcete – co si zamilujete i vy?

„Většinou mně strašně dlouho trvá, než mi nějaký trend přiroste k srdci. A zároveň se také snažím nebýt aktuálními výstřelky slepě ovlivněna. Ale asi není v mých silách být vůči nim zcela imunní. Pokud bych tedy měla vypíchnout, které jarní a letní trendy mi padly do oka a které si mě v posledních týdnech získaly bez přílišného přemlouvání, byly by to řetízky s přívěšky, proutěné kabelky a komplety,“ svěřuje se Markéta.

1. Komplety
“Zajímavé komplety, neboli co-ords, najdete teď ve většině řetězců, ale na několik podobných jsem narazila i v second-handech. Geniální je, že co-ords vypadají parádně jak dohromady, tak i odděleně jako samostatné sako nebo kalhoty.”

2. Proutěné kabelky

“Minulý rok mě ono šílenství košíků a ratanových kabelek minulo velikým vypleteným obloukem, letos ale hltám každý takový kousek, na který narazím.”

3. Vrstvení zlatých řetízků s přívěsky

“Své outfity vždy ráda doladím nějakými šperky. V poslední době mě nejvíc baví vrstvení zlatých šperků a nejvíce řetízků s přívěsky o různých délkách. Myslím, že třeba i jednoduchý model skvěle oživí a dodají mu na zajímavosti a eleganci. Trojice řetízků na fotkách je od šperkařské značky Tous, stejně jako hodinky a náramky. Mám z nich upřímnou radost, jelikož vím, že se mnou určitě vydrží několik sezón!”

Celý článek o Markétiných nejoblíbenější jarních a letních trendech najdete zde.

P.S.: Šperky značky Tous můžete právě teď vyhrát na mytous.jenprozeny.cz! ;)

Připravila: Kateřina Kuldová

Foto: Markéta Bártová