STYLE CRUSH: JENNA LYONS

PicMonkey Collage

Kdo je ultracool za všech okolností? V zimě v minus dvaceti, v létě v plus čtyřiceti, v podzimní vichřici, v jarním aprílovém dešti, v tuxedu na Met Gala i v kanceláři v každodenních outfitech? Ano, přesně tak, řeč je o jediné a jedinečné Jenně Lyons – symbolu ležérního chic stylu okořeněného značnou dávkou osobitosti.

U jejích street stylových fotek dokážeme strávit dlouhé hodiny, protože…

PicMonkey Collage-2

Jenna – výjimečně talentovaná žena, které se podařilo ze značky J.Crew vytvořit brand, po jehož kouscích prahnou všichni od New Yorku po Tokio. Pozvánka na představení nové kolekce v rámci fashion weeku je privilegium a pocta.

Jenna – tak trochu kouzelnice… Důvod? Jako by mimochodem proměnila tak nerdovskou záležitost, jako jsou masivní brýlové obroučky, na doplněk, jenž je nyní vnímán jako top stylová záležitost zdobící obličeje tak 80 % všech mileniálů. (I když v posledních měsících je tento trend pomalu vytlačován vlivem Alessandra Michela a jeho brýlovou Gucci mánií v podobě sedmdesátkových aviátorek s jemnými kovovými obrubami.) My jsme ale zatvrzelí Lyons příznivci a jen tak svoje černé okuláry nezavrhneme… Nebo alespoň budeme nové Gucci napodobeniny s černými brýlemi střídat aneb nejsme #instatrendům imunní. ;)

Jenna – charismatická, noblesní dáma, která si i přes výjimečný úspěch zachovala lidskost a pokoru. A právě tyto vlastnosti ještě více podtrhují její sofistikovanou krásu a unikátní smysl pro módu.

Zkrátka a dobře není divu, že její fotky plní stovky (tisíce?) pinterestových nástěnek, naše nevyjímaje.

PicMonkey Collage-3

Text: Kateřina Kuldová

Foto: Instagram @jcrew

  1. 10.6.2017 / 23:48

    Genuinely no matter if someone doesn’t understand then its up to other people that they will help, so here it occurs.

  2. 22.6.2017 / 1:34

    You could definitely see your skills within the paintings you write.
    The arena hopes for even more passionate writers like you who aren’t afraid to mention how they believe.
    At all times follow your heart.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.