STYLE CRUSH: JENNA LYONS

PicMonkey Collage

Kdo je ultracool za všech okolností? V zimě v minus dvaceti, v létě v plus čtyřiceti, v podzimní vichřici, v jarním aprílovém dešti, v tuxedu na Met Gala i v kanceláři v každodenních outfitech? Ano, přesně tak, řeč je o jediné a jedinečné Jenně Lyons – symbolu ležérního chic stylu okořeněného značnou dávkou osobitosti.

U jejích street stylových fotek dokážeme strávit dlouhé hodiny, protože…

PicMonkey Collage-2

Jenna – výjimečně talentovaná žena, které se podařilo ze značky J.Crew vytvořit brand, po jehož kouscích prahnou všichni od New Yorku po Tokio. Pozvánka na představení nové kolekce v rámci fashion weeku je privilegium a pocta.

Jenna – tak trochu kouzelnice… Důvod? Jako by mimochodem proměnila tak nerdovskou záležitost, jako jsou masivní brýlové obroučky, na doplněk, jenž je nyní vnímán jako top stylová záležitost zdobící obličeje tak 80 % všech mileniálů. (I když v posledních měsících je tento trend pomalu vytlačován vlivem Alessandra Michela a jeho brýlovou Gucci mánií v podobě sedmdesátkových aviátorek s jemnými kovovými obrubami.) My jsme ale zatvrzelí Lyons příznivci a jen tak svoje černé okuláry nezavrhneme… Nebo alespoň budeme nové Gucci napodobeniny s černými brýlemi střídat aneb nejsme #instatrendům imunní. ;)

Jenna – charismatická, noblesní dáma, která si i přes výjimečný úspěch zachovala lidskost a pokoru. A právě tyto vlastnosti ještě více podtrhují její sofistikovanou krásu a unikátní smysl pro módu.

Zkrátka a dobře není divu, že její fotky plní stovky (tisíce?) pinterestových nástěnek, naše nevyjímaje.

PicMonkey Collage-3

Text: Kateřina Kuldová

Foto: Instagram @jcrew

 1. 10.6.2017 / 23:48

  Genuinely no matter if someone doesn’t understand then its up to other people that they will help, so here it occurs.

 2. 22.6.2017 / 1:34

  You could definitely see your skills within the paintings you write.
  The arena hopes for even more passionate writers like you who aren’t afraid to mention how they believe.
  At all times follow your heart.

 3. 3.8.2017 / 5:20

  Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin

 4. 8.8.2017 / 5:40

  I am curious to find out what blog system you’re using?
  I’m experiencing some minor security problems with my latest
  website and I’d like to find something more secure.

  Do you have any suggestions?

 5. 16.8.2017 / 6:37

  WE WILL.? Tһey both shouted they usually ran to the bedroⲟm bicқering about whho
  wіll get to go first.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.