ALL ABOUT THE EYES

K minulému článku mi přišlo několik dotazů ohledně mého očního make-upu. Jak a čím si maluji oči? To bych Vám chtěla říct právě v dnešním článku. Není to nic složitého a budu ráda, když mi pak výsledek ukážete třeba na Instagramu!

17131440708_02cd5debe9_o

Jak už jsem psala v jenom z minulých článků, minulý týden jsem strávila spolu s dalšími bloggerkami den s Cosmopolitanem. Byly jsme v Hotelu Popovičky, kde jsme dostaly spoustu dárečkú (včera trička navržené Janem Vajdou) a právě díky Cosmopolitanu jsem měla šanci otestovat nějaké produkty od Urban Decay na vlastní kůži, z čehož mám obrovskou radost!

Jako první nanaesu bázi, díky které stíny vydrží tam, kde mají. Pak nanesu stíny. Momentálně používám Naked 3, která mi osobně přijde ze všech Naked paletek nejlepší. Vyzkoušela jsem všechny a v téhle se mi barvy líbí nejvíce. Nejdrív nanesu nejsvětlejší stín “Strange”, a to přes celé víčko a do koutku oka. Tím oči rozzářím. Pak “oblemuji” víčko hnědým “Factory”, čímž ho zvýrazním. Poslední krok je stín “Darkside”, který nanesu do vnějšího koutku oka a vytvořím tak kouřový efekt. Pak už stačí nanést linky, řasenku a je hotovo! Tak doufám, že všechno bylo srozumitelné a pokud ne, určitě neváhejte mi napsat do komentářů!