Co by nemělo chybět na žádném letním večírku?

Co by nemělo chybět na žádném letním večírku? No přeci FRISCO! Dostaly jsme s dalšími bloggerkami za úkol vytvořit koláž na témaFashion & Frisco. Mně osobně to přijde super, protože si Frisco dost často objednávám nebo v létě popíjím u bazénu. Je to skvělý osvěžující nápoj! Já jsem vytvořila koláž s tématem večírek a Frisco Night s příchutí máta a okurka. Přiznám se, že mám nejraději příchuť brusinka a tuto jsem ještě nevyzkoušela, ale doufám, že brzy zkusím.

Chtěla jsem vytvořit především koláž z dostupných produktů u nás. Moc wish listy s Nicole na našem blogu netvoříme, prakticky vůbec, ale i tak jsem se do toho naplno pustila. Jelikož bylo zadané téma večírek, tak co jiného vybrat, než nějaké pěkné šatičky. A jedny mi padly do oka. Najdete je v obchodě MOHITO. Dále jsem k těm šatům chtěla nějakou originální kabelku, protože šaty jsou spíš elegantní a našla jsem v Zaře. Není to žádné psaníčko, asi byste jej ve většině případě volily, ale mě zaujala tato kabelka s metalickým zdobením. Díky tomu jsem oživila i boty. Nedala jsem klasické černé, ale pěkně ať to ladí s kabelkou a je na outfitu něco výrazného. Tyto střevíčky najdete v prodejnách ALDO. Co dále, tak pochopitelně spodní prádlo, to jsem zvolila z H&M. A protože je to večírek, tak jasně krajkové!

Co se týče make-upu a úpravy vlasů. Já osobně bych dala lehké přirozené vlny, které bych mohla v průběhu večera sepnout do culíku a make-up? Tak samozřejmě kouřovky, ale spíš lehčí, nejlépe do hněda s přirozenou barvu rtěnky.

Co na to říkáte? Jak byste vytvořily svůj vlastní wish list na téma Frisco Night? Nebo co byste doplnily do mého? Zajímalo by mě hlavně, jaké byste volily doplňky (já jsem je tam nepřidala schválně, osobně bych volila pár vrstvených náramků a pochopitelně zlaté hodinky  Michael Kors na které nedám dopustit). Určitě post komentujte, protože já pak vyberu jeden nejoriginálnější komentář a výherkyně obdrží karton Frisca.

Také nezapomeňte ohodnotit mou koláž na stránkách FRISCO.JENPROZENY.CZ, kde se můžete v červnu a v červenci zúčastnit soutěže a vyhrát tak zásobu Frisca na půl roku. A co je podmínkou? Vytvořit právě svůj vlastní Frisco fashion wish list včetně vaší fotografie a přihlásit  se do soutěže. Můžete se tam sama ocitnout v časopise Cosmopolitan!thefact