Co všechno jsme zažily s novým Peugeotem 208?!

DSC_6055

Díky spolupráci s časopisem Cosmopolitan jsme měly příležitost testovat nový Peugeot 208! A jak to celé probíhalo? Nejdříve jsem jela auto vyzvednout. Naštěstí jsem auto dostala v automatu, protože to bych asi nikam nedojela. :-) Autíčko pak jede skoro samo, hlavně si můžu dovolit vzít na sebe i podpatky, což je pro nás ženy velké plus!

První dojem z auta byl velmi pozitivní. Není velké, ale opravdu se tak nezdá, protože vevnitř je prostoru akorát. Kufr je dělaný přímo pro milovnice nákupů, vejde se tam nespočet tašek a krabic! Na cokoliv, co potřebujete mít při ruce, slouží v autě přihrádky ve dveřích, mezi sedadly a nebo v místě spolujezdce, přičemž ta je dokonce i chlazená! To se samozřejmě v těchto parných dnech opravdu hodí. Líbila se mi i oranžová barva, taková holčičí. Pak jsem hned nasedla a vystartovala na focení na Vinohradech. Pedály byly dost citlivé, ale rychle jsem si zvykla, to nebyl problém. Když jsem dojela na místo, už tam na mě čekal celý tým, vizážistka, fotograf, stylista a další, co se podíleli na focení. Nakonec měli všichni tolik nápadů jak nafotit auto, že se focení protáhlo asi o dvě hodiny. Navštívili jsme i butik Re.Za v Korunní ulici, kde jsem měla možnost zkouknout nějaké ty letní šatičky. Poprvé jsem s autem parkovala a musím uznat, že se s ním parkovalo úplně samo, nejenom že má tuto funkci PARK ASSIST,ale při couvání se vám zapnou senzory a kamera a přesně víte jak zajet. Myslím si, že právě pro nás holky je tato funkce naprosto fantastická, co si budeme povídat. Po focení jsem už mazala s autíčkem domu a chystala se na víkend. Udělaly jsme si projížďku po Praze, výlet na Mácháč a autíčko si pěkně nafotily.

IMG_3248

S tímto autem jsme si teda užily srandy až až. Můj názor na něj je pozitivní! Designově se mi líbí hodně! Pak je pro mě naprosto důležitá funkce parkování (již zmíněná funkce PARK ASSIST i s couvací kamerou), to jde pak samo a dále taky zabudovaná navigace! Ještě bych měla zmínit jednu velmi důležitou funkci autíčka to je ACTIVE CITY BRAKE, což znamená, že auto samo zabrzdí při nebezpečném přiblížení k dalšímu vozu. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo to, že auto docela hučelo když jsem zastavila a nevypnula motor, ale je dost možné, že to bylo tím konkrétním modelem auta. Určitě bych se nebránila tomu, kdybych takové autíčko dostala!

IMG_3344

Ovšem tím ještě nekončíme! Ano, Cosmopolitan nám umožnil mít na pár dní nový Peugeot 208, ale to neznamená, že tahle pocta náleží jen nám! Máme tu pro vás soutěž!

POZOR SOUTĚŽ! Stačí, když navštívíte stránky mojeauto.jenprozeny.cz a vyplníte v kolonce, že jste přišly z The Factory Blogu a napíšete komentář, kam by jste s autíčkem vyrazily a proč by jste si ho pořídily (nejlépe jaké funkce vás nejvíce zaujaly). Nejoriginálnější odpovědi vyhrají wellness

víkendy s kamarádkou či se svou drahou polovičkou a navíc je tam i zpět odveze vůz Peugeot 208. Také je možnost vůz vyhrát na celý měsíc! Takže tohle si určitě nenechte ujít, já sama bych se soutěže okamžitě zúčastnila!

IMG_3208-e1436950552213