COSMO BLOGGERS MEETING

Ve středu jsem byla v Praze a strávila tam neuvěřitelně krásný den. Dnešní článek je ale o té první části dne, kdy jsem byla společně s dalšíma blogerkama na meetingu s časopisem Cosmopolitan, jelikož se chystá něco velice zajímavého a vy se rozhodně máte na co těšit!

feewd

Brzy ráno jsme se s blogerkama sešly v Bauer Media, kde Cosmopolitan sídlí. Tam nás později vyzvednul mikrobus, kterým jsme se přesunuly do nádherného hotelu Popovičky, kde meeting probíhal. Nejdříve nám koordinátorka akce Klára Olivová představila celý projekt, dostaly jsme spoustu dárečků i speciální cosmobloggerscz trička, které navrhoval Jan Valda a poté jsme si daly skvělý oběd, při kterém jsme měly přítežitost poznat se ještě blíže.

filming

Jak vidíte, po obědě následovala další část meetingu a to představení značky Urban Decay, která právě přichází do České republiky. Když jsme po obědě vešly zpátky do konferenční místnosti, čekaly tam na nás další dárečky, ze kterých jsme byly opravdu nadšení.

jídlo

Dále přišla módní redaktorka časopisu Harpers Bazaar Lucie Janotová, se kterou jsme řešily současné trendy a fashion weeky.

palette

Nakonec jsme měly možnost se osobně seznámit a popovídat si s šéfredaktorkou Cosmopolitanu Sabrinou Karasovou, která byla velice milá a přijemná, a tímto pouze děkuji Cosmo za tuto příležitost.

urbaurbanurban

Odpoledne jsem si skutečně užila a jak podle poslední fotky můžete poznat, celý meeting jsem natáčela, takže brzy se těšte i na video na mém YouTube kanále!