Cosmo bloggers meeting

Jak asi víte z jiných blogů nebo i tagů na instagramu (#cosmobloggercz), včera byl speciální Cosmo meeting. Jsem strašně ráda, že můžu být součástí tohoto projektu. Zatím neprozradím o co přesně jde, ale myslím, že se určitě máte na co těšit! Pokud jste zvědaví, můžete sledovat i fcb Cosmopolitanu (zde). No a jak celý den probíhal?

IMG_9705

S holkami z jiných blogů (ordinary life, world needs blondes, tatomymo, france baby, secret of kristine, vogue haus a další.) jsme se sešly v 11 hodin v sídle firmy odkud jsme vyjely mikrobusem do Park hotelu Popovičky, který je naprosto nádherný a určitě doporučuju se tam někdy podívat, z Prahy je to jen kousek. Když jsme dorazily, čekala na nás v konferenční místnosti hlavní koordinátorka celé akce a projektu, která nás uvítala a následně nám představila celý projekt.

IMG_9715

Dostaly jsem také skvělá VIP trička s motivem Cosmobloggers.cz (design Jan Vajda). Po představení jsme se přesunuly na oběd do vedlejší místnosti. Musím říct, že celý hotel je vážně krásný a i občerstvení bylo výborné. Já jsem si k obědu dala vývar a candáta s bramborovým pyré. K pití jsem měla domácí pomerančovo – zázvorou limonádu, která byla skvělá.

IMG_9710

Po obědu jsme se vrátily nazpátek do konferenční místnosti, kde na nás čekaly již slečny vizážistky z Urban Decay, které nám tuto značku představily, řekly nám trendy v líčení a následně nám předvedly produkty v akci. Tato značka je k dostání již ve vybraných Sephorách, takže se na ni určitě aspoň běžte podívat! Poté jsme si všechny mohly vybalit dárky, co jsme měly připravené na stole. No, ani nemusím popisovat moje nadšení, když jsem vybalila paletku Naked 2, bázi pod oční stíny, řasenku a tužku. Kdo by si nepřál ikonickou paletku? Dále jsme dostaly i produkty od Kiehl´s, už se těším až je vyzkouším! Před dalším programem jsme také mohly ochutnat dezert v podobě tiramisu, pana coty atd.

IMG_9739

Krásná Denisa z Fashion by Dee

Po kosmetickém nadšení přišlo další překvapení a to módní ředitelka Harper´s Bazar Lucie Janotová, která nám v krátkosti představila aktuální módní trendy. Do skupinek jsme následně dostaly úkoly – vytvořit outfity na zadané téma ( my měly víkend v Pařiži). Oblečení jsme mohly vybírat z předem daných kousků oblečení. Úžasné bylo také setkání s šéfredaktorkou Cosmopolitanu Sabrinou Karasovou, s kterou si každá z nás mohla osobně popovídat a rozebrat blog.

IMG_9776

Na konec následovalo focení všech blogerek s balónky – který mi uletěl (úžasný), ale nakonec byl teda úspěšně zachráněn :D. Písmeno B mám mimochodem schované v práci a zanedlouho poputuje se mnou domů:D. Po focení jsme se mohly zahřát čajem a ochutnat super quiche a následně jsme vyjely nazpátek do Prahy. Já jsem pak šla doprovodit Rendy ještě na jednu akci a jsem moc ráda, že jsem ji poznala (nejen ji!) a mohla si s ní i popovídat.

IMG_9739

Musím říct, že celý tým Cosmopolitanu je strašně příjemný. Akce byla skvěla zorganizovaná a já jsem si celý den moc užila!