COSMO MEETING

NĚCO SE CHYSTÁ! Konečně jsem tu s tímto článkem! Ano, stala jsem se COSMOBLOGERKOU. Bohužel, vám toho nemůžu moc prozradit. Řeknu vám jen to, že se chystá něco velkého. Bude to skvělé, to mi věřte. Podělím se s vámi zatím aspoň o fotky ze skvělého meetingu a dozvíte se, jak to celé probíhalo. Setkání se konalo ve středu 22.4. v krásném Park Hotel Popovičky. Bylo to tam opravdu moc hezké.

tumblr_nnkyut01as1tydzfpo2_1280
Začalo to prezentací celého projektu – COSMObloggers.cz a čekaly na nás dárečky. Sešítky, notýsky od společnosti Activa, tričko cosmobloggers.cz- design Jan Vajda a samozřejmě nechyběl nový Cosmopolitan! Po prezentaci nás čekal výborný oběd v hotelové restauraci.

Samozřejmě správné blogerky připravené na všechno s foťákem. Hlavně u jídla! Navíc jsme pro vás musely vše zdokumentovat. Určitě u mě o tomto setkání nečtete poprvé. Sice jsem asi poslední, ale nemohla jsem to sem nedát. Vždyť to byl skvělý den. :)

tumblr_nnkyrsUj5W1tydzfpo1_1280
Po obědě zase dárečky a představení kosmetiky URBAN DECAY. Vůbec jsem to nečekala a udělalo mi to vážně hroznou radost a to přes tu kosmetiku ani moc nejsem. :) Urban Decay už najdete i u nás v Sephoře, vždycky jsem něco chtěla vyzkoušet. Tak teď jsem mohla úplně všechno.

tumblr_nnkynzx8wn1tydzfpo5_1280
Také dorazila šéfredaktorka Sabrina Karasová. Aby toho nebylo málo, tak tu byl pro nás přichystaný workshop s módní redaktorkou s Lucií Janotovou. Nastínila nám aktuální trendy a vyzkoušely jsme si, jak se připravují koláže do časopisů. Každý dostal nějaké téma a tvořily se outfity. :)

Nakonec jsme se vyfotily na památku v našich tričkách a s písmenky.

Doufám, že se vám projekt bude líbit. Hlavně děkuji vám všem, že mě sledujete a Cosmopolitanu, že jsem tam mohla být. ♥