COSMOBLOGGERS MEETING

Stejně jako Adela & Tessie chci v první řadě poděkovat všem svým čtenářům za veškerou podporu, kterou mi projevujete skrze sledování zde na blogu, na Facebooku či Instagramu. Především díky vám jsem se dostala tam, kde teď jsem. Oslovil mě Cosmopolitan za účelem vytvoření jednoho projektu, který byl nazván COSMObloggerscz. O projektu zatím nemohu nic prozradit, ale určitě bude super jak pro nás bloggerky, tak i pro vás, čtenáře. Rozhodně je, na co se těšit! Vše se brzy rozjede, hurá!

VKR_1938

Minulou středu jsem v hotelu Popovičky zažila skvělý den ve společnosti několika bloggerek a důležitých lidí z Cosmopolitanu. Pro tento (zatím tajný) projekt nám Jan Vajda vytvořil skvělá bílá trička s názvem projektu. Program dne byl opravdu zajímavý, zábavný a já musela potlačovat svoje vesnické pudy, abych nezírala s pusou dokořán. Zúčastnily jsme se dvou přednášek. Jednou z nich bylo představení značky Urban Decay, kterou jsem do té doby znala jen díky paletce NAKED. Díky přednášce jsem se dozvěděla mnohem víc a velmi mě tato značka láká. Druhá přednáška byla zaměřena na módu a postarala se o ni módní redaktorka Harpers Bazaaru, Lucie Janotová. Ke konci dne za námi zavítala i samotná šéfredaktorka Cosmopolitanu, Sabrina Karasová.

Díky příjemné středě v Praze s Cosmopolitanem jsem poznala spoustu skvělých bloggerek, se kterými jsem se výborně bavila. Za takové známosti jsem moc vděčná a mrzí mě, že nebydlím blíž u Prahy, abych se se slečnami mohla vídat.