COSMO MEETING

Ano já vím, reporty z akcí nepatří (aspoň podle statistik) mezi nejoblíbenější a nejčtenější články a já tu vyrukuji už s druhým článkem tohoto typu po sobě. Ale odpusťte, o tom jak jsem strávila dnešní den se s vámi prostě nemohu nepodělit! Spojily jsme se totiž s časopisem Cosmopolitan a myslím, že se máte rozhodně na co těšit, aneb “new project coming soon”!:) A jak to tedy celé probíhalo?

COSMO7

Tým Cosmopolitanu pro vybrané blogerky (mimo jiné Annet, Olywie, Danielka, Bára …) přichystal odpoledne plné módy, krásy a samozřejmě dobrého jídla (jak už to na podobných akcích bývá :D).  Všechny blogerky se sešly v 11hod v sídle firmy, odkuď jsme měly odjet mikrobusem do Park hotelu Popovičky (já jsem překvapivě byla ráno dost splašená a dorazila omylem o hodinku dřív :D). Po příjezdu nás čekal konferenční místnosti meeting s koordinátorkou akce, krátké představení a poté jsme se přesunuly na oběd do nádherných prostor restaurace – já si dala vývar, candáta s bramboroovým pyré a fazolkami a vše spláchla okurkovou limonádou, kterou prostě zbožňuju.

cosmo1

Po obědu následovala druhá část programu a to představení kosmetické značky Urban Decay, která právě přichází na Český trh! Třikrát hurá! Po krátké prezentaci a bližším osahání produktů, jsem si značku ihned zamilovala. Kvalitní produkty, s výbornou pigmentací, v originálních a designových obalech, které jsou navíc “cruelty free” (značka netestuje na zvířatech a je i z 90% veganská ), no co ví si přát? A přiznejte se, která z vás už má neskutečně dlouho ve svém wishlistu jejich legendární paletku NAKED? Já tedy ano, a proto asi chápete, jakou radost jsem měla z balíčku s oblíbenými produkty, kterými jsme byly obdarovány:).

COSMO4

Poté přišla na řadu móda a fashion talks. Šéfredaktorka Harper´s Bazaar nám v prezentaci představila nejžhavější trendy této sezóny (denim, 70´s, krajka, army…) a také nám ukázala, jak se s nimi popraly světové blogerky. Pak jsme si ve skupinkách vyzkoušely vytvořit vlastní wishlist (outfit) na zadané téma, což mě moc bavilo.

COSMO6

Potom následovalo společné focení v tričkách navržených přímo pro tuto přípežitost a s tak oblíbenými zlatými balonky (jak můžete vidět, jedno jsem si ukořistila domů :D). Zkoordinovat se ve 20 lidech byla vážně sranda a přestože jsme při focení trochu mrzly jsme se především dost nasmály :D. Třešničkou na dortu pak bylo osobní setkání a seznámení se s šéfredaktorkou Cosmopolitanu Sabrinou Karasovou. Musím říct, že už sjem dlouho nepotkala někoho tak příjemného a sympatického:).

COSMO9

Takže děkuji Cosmu za skvěle strávený den a také příležitost poznat se s některými blogerkami, které jsem znala jen z fotek a videí. Už se nemůžu dočkat, až si to někdy zopakujem! Míša se bohužel nemohla zůčastnit, protože dnes měla zkoušku a musí si vše uzavřít před svým odjezdem..

COSMO11

PS: Asi víte, že na kvalitu fotek si dost potrpím, ale tentokrát vás zklamu. Uplně se mi rozsypal objektiv a tak se budete muset spokojit z fotkama z mobilu. Ale zase to beru pozitivně jako popostrčení k tomu investivat zas do objektivu trochu lepšího:). Už zítra si pro něj jdu!

Hezký večer přeje K.