Cosmopolitan radí, jak se chránit před sluníčkem

Chránit svoji kůži by jsme měli vždy a všude za jakýkoliv okolností. Je to přeci jen náš největší orgán, který je citlivý a je velmi snadné jej poranit. Taktéž jistě víte, že sluníčko je jak prospěšné, tak může i ubližovat a právě proto je ochrana před sluncem velmi důležitá. Já osobně jsem to dlouhou dobu nebrala vážně, ale jen do chvíle, kdy mi našli rakovinotvorné znamínko. V ten moment si člověk uvědomí, že až taková sranda to není a chránit by se přeci jen měl :).
V tomto ohledu se tedy snažím vsázet na kvalitu. Často sleduji různé testy opalovacích krémů a vždy mě potěší, když uvidím na nějakém vyšším místě značku Bioderma, která je pro mě již třetím rokem srdcovou záležitostí. K článků mě inspiroval nový Cosmopolitan, tak pojďme na to! :)18018570264_2502efdd7d_oJá osobně v kabelce momentálně nosím tři přípravky, které používám v tomto horku, abych se aspoň trošku ochránila. Do této trojky patří opalovací krém s SPF 15 z řady Photoderm Bronz, která má podporovat a prodlužovat opálení pokožky.Dále Photoderm Max SPF 50+ tyčinka na rty a citlivá místa. Většinou ji používám na velké znamínka, které potřebují větší ochranu a občas tedy i na rty. A na závěr krém na obličej, taktéž s faktorem 50+, jedná se Photoderm Max Ultra Fluide, který nezanechává mastný film na obličeji a vyrábí se ve třech provedeních – bezbarvý, světlý odstín a tmavý odstín -> lze používat i místo make-upu. Má velmi lehkou a příjemnou texturu, která pleť neucpává :).18636585472_2b16f87909_oDalším mým oblíbencem je Photoderm After Sun – což je tělové mléko po opalování. Je vhodné pro citlivou a suchou pokožku a při solárních spáleninách, taktéž má prodlužovat opálení. Pro mě osobně je to velmi příjemný krém a používám ho občas i mimo léto, protože úžasně voní a krásně hydratuje.18020597083_00a0324a63_oCo je podle mě taková třešinka na dortu, kterou Bioderma na opalování má je suchý olej Photoderm Bronz s SPF 30. Já osobně oleje na opalování upřednostňuji. Líbí se mi, že není nijak extra mastný, takže po namazání nejste jako kdybyste vylezli z friťáku, ale hezky se vsákne a udělá jemnou kůži a navíc skvěle voní :).18643497511_9c17c981e9_o

A na závěr ochrana pro děti. Novinkou je tzv. opalovací pěna ve spreji s Photoderm KID s ochranným faktorem 50+ , která je bez parfému, bez parabenů, hypoalergenní, nekomedogenní, má excelentní toleranci, fotostabilní a bez oktokrylenu. Myslím, že pro děti je to super, už jen díky té aplikaci, která je bude bavit :). Já osobně jsem tedy tyto opalovací prostředky poslala dál známým a kamarádkám, které mají malé miminka, tak jsem zvědavá jak budou spokojené :). Druhý opalovací krém Photoderm Mineral 50+ je poté taktéž vhodný pro děti a navíc také pro kůži která je alergická na sluníčko :).18453547740_882500ff93_zJak chráníte svoji pokožku před sluníčkem vy? Máte oblíbenou značku? :)