DOUGLAS BEAUTY EVENT

19

Díky tomu, že jsem součástí Cosmobloggers, konečně jsem se dostala na nějakou pořádnou akci. Byli jsme s ostatními blogerkami pozvány na Douglas Beauty Event která se konala v OC Chodov.

Celá akce probíhala skvěle. Nalíčili nás šikovní make-up artisti z Douglasu a naše většinou krásné vlny vznikali pod rukami kadeřnic od Tony&Guy. Mohu vám říci že slečna, která mi vytvářela vlny, byla opravdu moc šikovná, protože takové vlny s objemem se ještě nikomu nepodařilo udělat, a samozřejmě mi hned předvedla, co dělat, abych takového objemu i během žehlení docílila.

7

Poté moderátorka z TV Prima Lucie Špaková předala výhry ze soutěže Krása barev Douglas, které jste se mohli zúčastnit na samotných stránkách douglas.jenprozeny.cz.

A nakonec jste se mohli zkrášlovat v rukách těch nejlepších make-up artistů a kadeřníků, fotit polaroid před stěnou Cosmopolitan a mlsat dobroty od Punkrockcakes. Samozřejmě vám v samotné parfumerii pomohli s výběrem dárků nebo jen s tím, který parfém nebo kosmetika se k vám hodí.

20

21