#eternitynow by CALVIN KLEIN

Krásné odpoledne!

V dnešním článku bychom vám chtěly představit skvělou novinku – parfém Eternity Now od Calvin Klein. Na stáncích je teprve chvíli a my jsme dostaly příležitost ho vyzkoušet a blíže vám ho představit. Calvin Klein uvedl tuto voňavku ve dvou variantách – pro ženy i pro muže, a natočil k nim vážně krásnou kampaň! Vůně jsou lehké, jemné a zároveň svěží. Oběma nám moc voní, Tessie si právě takovou chtěla přát letos od Ježíška :) A pánská může být třeba taky perfektní dárek pro druhou polovičku k Vánocům.

Jestli chcete vidět naše speciální video a o vůně si zasoutěžit, čtěte dál!

Přes webovou aplikaci Calvin Klein jsme vytvořily video, které mapuje naši už desetiletou minulost :) V září 2005 jsme spolu začaly chodit do třídy a o pět let později vytvořily blog!

DSCN8520

Eternity NOW for women
parfémovaná voda
dostupná v 30 ml, 50 ml a 100 ml baleních
srdce – květy broskvoně, neroli, pivoňka
základ – pižmo, kašmírové dřevo, ambroxan
hlava – sorbet, liči, kdouloň

DSCN8522

Eternity NOW for men
toaletní voda
dostupná v 30 ml, 50 ml a 100 ml baleních
hlava – kokosové mléko, anýz, názvor
srdce – pačuli, cedr, karambola
základ – tonka fazole, cedrl, vanilka

Pokud vás voňavka zaujala a chtěli byste ji vyzkoušet, máte možnost její miniaturku vyhrát! Pravidla jsou jednoduchá, přes speciální aplikaci na stránce calvinklein.com/eternitynow si vytvořte svoje vlastní video a poté ho sdílejte na svém facebooku nebo na instagramu (k tomu vás na konci stránka vyzve)! Důležité je sdílení opatřit hashtagy #foreverstartsnow #cosmocz. Vyhrává 20 nejrychlejších na facebooku, 20 nejrychlejších na instagramu a 20 může ještě zabodovat originalitou. Držíme palce! :)

adelaandtessie1