GET READY with ADIDAS

adidas1

Už jsem se nedávno zmiňovala o tom, že jsem se trošku více pustila do posilování a že celkově ráda sportuji. Zrovna mi došel krásný balík, za který moc děkuji Cosmopolitanu, kde jsem našla spoustu krásných dárečků.  Těchto sprchových gelů u mě doma najdete spoustu, jelikož mám nejraději právě takovéto osvěžující gely a i když jsem zkoušela jiné, pokaždé jsem se vrátila k těmto od Adidasu. Nevím, jak to dělají, ale vážně se mi moc líbí.

adidas2

Nicméně, tento článek se opět týká mého sportování a toho, co se snažím dělat pro sebe a pro své zdraví. Poslední dva měsíce jsou opravdu krásné, ale velmi náročné. Omezila jsem absolutně vše a volný čas prakticky nemám. Možná si toho můžete všimnou i skrz mou neaktivitu na youtube a blogu. Na druhou stranu dělám něco, co miluji úplně nejvíc a to je hudba a koncertování na Benově show #bennycristotour2015, kde potkávám mnoho z vás a vždy mě velice potěšíte, děkuju!
Sociální sítě, obzvlášť když vás sleduje více lidí, mohou být občas i terčem. Jelikož jakmile něco prohlásíte, lidi si to zapamatují a budou vám to neustále připomínat. Tentokrát jsem se ale rozhodla, že přesně to chci udělat.

adidastohlemuzesdostat

Ještě měsíc bude velice náročný, ale leden by mohl být lepší. Proto jsem si řekla, že sem dnes v tomto článku napíšu to, že chci a budu se snažit od ledna posilovat a sportovat pravidelně. Taková sázka, zda to zvládnu haha. Pokusím se vás potom postupem času informovat, jak se mi daří.

adidasmicek