HAIR TUTORIAL by NEW COSMO

denisa2

Krásný den!
Dnes mám pro vás hair tutoriál! Nechala jsem se inspirovat Cosmopolitanem a jejich pohádkovým editoriálem – najdete tam celkem 6 tipů na účesy inspirovanými Disney postavami.
Já osobně si kolikrát přijdu lépe v nějakém účesu (třeba zrovna v tomto messy copu), než když mám vlasy volně rozpuštěné. Záleží na situaci samozřejmě. Co je ale skvělé, takový účes zamaskuje špatný vlasový den a je ideální, když nemáte čerstvě umyté vlasy.
Tentokrát jsem vám návod natočila ve formě videa na Youtube. Pro ty, co třeba neradi sledují videa, celý postup ještě rozepíši tady na blogu.

denisa3

1. Vlasy jsem si klasicky umyla – šampon, kondicionér
2. Do vlhkých vlasů jsem aplikovala Got2b ochranný sprej na vlasy Guardian angel
3. Vlasy jsem vyfénovala a rozčesala
4. Aby účes získal strukturu a objem bude třeba tupírování – začala jsem od přední části vlasů od kořínků, následně na temeni hlavy a po stranách. S konečky jsem nijak nemanipulovala, aby šly následně rozdělit do 3 sekcí. Abych nebyla tupírováním příliš rozcuchaná, vlasy jsem trochu sčesala.
5. Vše jsem zafixovala Got2b Volumania lakem na vlasy, který je super. Vlasy nezatěžuje, neslepuje, voní po malinách (alespoň mně to tak přijde :-D) a fixuje silně.
6. Teď přichází na řadu pletení klasického zapleteného francouzského copu – měl by být hodně povolený. Z copu jsem pak vytahovala jednotlivé prameny – snažila jsem se o vytvoření ležérního povoleného copu.
7. Vše jsem znovu zafixovala lakem na vlasy.

denisa4