I LOVE CHALENGES

Já, Nikola Braxatorisová, milujii výzvy! A proto jsem se stala součástí nového projektu Aussie. Tato koláž symbolizuje výběr fotek, které zobrazují, co pro mě v životě byla výzva. Ale k samotným fotkám se dostanu ještě později. Tak a teď už k samotným fotkám. Celé bych to shrnula jako takové mé největší dosavadní životní zážitky. Tak pojďme na to…

První fotka je z finálového večera soutěže Miss Studentka 2014/2015, kterou se mi podařilo vyhrát. A právě přihlášení do této soutěže krásy rozhodně považuji za obrovskou výzvu.

Druhá fotka vyjadřuje podobnou situaci, jako u té první. Promenáda v plavkách na Miss Liberec Open 2012. Účast v soutěži opět beru jako velkou výzvu, která mi přinesla spoustu zážitků a hlavně nových přátel.

Třetí fotka zobrazuje daný okamžik. Ze života se snažím vytěžit co nejvíc a užít si každou chvíli na maximum! Fotka je pořízená na lomu Velká Amerika, kam jsme se s přítelem rozhodli z minuty na minutu vyrazit.

Korunky mám rovnou tři. Na poličce. To jest titulek mého článku v Libereckém deníku. Po vítězství soutěže Miss Studentka jsem dostala příležitost udělat pro Liberecký deník rozhovor. Nepřemýšlela jsem ani vteřinu a šla do toho.

Pátá fotka vyjadřuje můj největší koníček. Tanec! Ten považuji za nejdůležitější a nejdelší etapu mého života. Tančit jsem začala už v 6 letech a vždy pro mě znamenal něco, kde se můžu zcela odreagovat a zaplavit své tělo endorfíny.

Na šesté fotce můžete vidět mě a U.S. Capitol ve Washingtonu D.C. Výlet do Ameriky byl rozhodně velkou výzvou. Výzvou, na kterou nikdy nezapomenu a budu si ji neustále připomínat fotkami s úsměvem na tváři.

Sedmá fotka sálá newyorským ruchem na Times Square. New York jsem si zamilovala hned při prvním pohledu a doufám, že ho zase brzy navštívím.

Tady už nejsem v USA, nýbrž v Londýně. A to by bylo, abych neměla fotku z Londýna s telefonní budkou, že jo?

Hlavní stěžejní bod. Založení blogu! Tak to rozhodně byla výzva. Výzva do neznáma, které nebudu nikdy litovat.

Modeling pro mě znamená také jistou výzvu. Díky němu jsem získala zkušenosti s vystupováním na veřejnosti a s chůzí na vysokých podpatcích.

Fotka se Sochou Svobody? Splněno!!!

Za největší životní výzvy považuji cestování. Co je víc, než poznat svět kolem nás? Vzpomínky nám nikdo nevezme, proto cestujte a cestujte. Fotka je z Milána před katedrálou Duomo.

Další dva obrázky vyjadřují mou lásku ke sportu. Jednou jsem na zimních lyžích a podruhé zase na vodních. Říká se, že zkusit se má vše, ne? :)

Enjoy your life. Takhle bych to nějak uzavřela. Nepřemýšlejte nad tím “co by, kdyby”. Ne! Žijete teď a tady. Prostě žijte! Užívejte si i každodenní maličkosti, které jsou pro Vás rutinou a hlavně se USMĚJTE :)