LOVING CHALLENGES

Dostala jsem skvělou nabídku, abych se zapojila do jednoho projektu od Cosmopolitanu ve spolupráci s Aussie a napsala o svých výzvách. Proto vám v tomhle článku napíšu pár svých výzev a budu ráda, pokud mi napíšete i nějaké své výzvy v komentářích!

Výzvy, které jsem si vybrala já asi nějak šílené nebudou, ale je to opravdu něco, co se snažím dělat a myslím si, že mi to v budoucnu prospěje.
Proto bych začala se sportem a to s badmintonem. Snažím se hrát už nějakou dobu a baví mě to, jelikož jsem vždy byla na sporty s raketkami. A dokonce jsem v devíti letech hrála squash závodně. Poslední dobou jsem se rozhodla, že se do toho pustím mnohem víc, a sice nebudu hrát závodně, chci to umět pořádně pro radost a pro své takové odreagování.

IMG_1548

Co se týče posilování, tak to je to samé. Konečně jsem se rozhodla a domluvila si trenéra, jelikož jsem s touhle myšlenkou v hlavě chodila už opravdu dlouho, ale nemohla se pořád rozhodnout. Aby ze mě byla barbarka, tak s tím úplně nepočítám haha, ale chci, aby mé tělo mělo formu a vypadalo pořád tak dobře i když budu babička!

Processed with VSCOcam with b5 preset

Pořád nepřestávám se zdravým životním stylem.
Moje práce se skládá z toho, že musím trávit spoustu času u počítače a po tolika hodinách je to opravdu náročné, až nebezpečné. Proto cyklistika, běhání, cokoliv venku a nejen v uzavřeném prostoru, je vždy důležité a já se budu snažit si nacházet čas právě pro tyhle aktivity. Začala jsem zatím pomalu a udělala si s rodinkou výlet na kolech, kdy jsme projeli 40 km.

IMG_3566

Hudba, hudba, hudba. Jednou z největších výzev pro mě je, abych napsala a vydala co nejvíce songů, a tak dělala to, co miluji nejvíc!

IMG_2001

Jsem si jistá, že bych vám dokázala popsat spoustu dalších výzev, jako je například naučit se pořádně mluvit německy a francouzsky, navrhnout nějakou kolekci, boty, procestovat co nejvíce míst na světě, seskočit si padákem a tak dál a tak dál.. Ale poslední výzva, o které se zmíním je, že se budu snažit se více vídat s kamarády. Poslední dobou jsem opravdu zavřená doma, jak kvůli práci, tak i kvůli škole a úplně jsem omezila jakékoli posezení s kamarády. Pokud jste na tom nějak podobně, tak to zkuste změnit také. Rodina, přátelé jsou v životě velmi důležité.

Určitě mi napište své výzvy a přání, co si přejete změnit nebo udělat vy!

Processed with VSCOcam with hb2 preset