Meeting s COSMOBLOGGERS

Dnes mám pro vás opět report z akce, na kterou jsem byla pozvána minulou středu a přesně jak jsem očekávala a slibovala, nestihla jsem tu být aktivní. Tak vám vše vynahradím dnes a příští týden :-)

Meeting s Cosmopolitanem se konal ve středu, v nádherných prostorách Park hotelu Popovičky. Já a mé dojíždění do Prahy, lenost si přivstat a jet busem tak, abych měla rezervu, opět selhalo a v půli cesty autobus přestal startovat a čekali jsme na náhradní. Samozřejmě jsem to stihla jen tak tak a má naplánovaná prohlídka Keihl’s obchůdku, na kterou jsem se těšila, nevyšla.

IMG_9823B

Přiznám se, že jsem sice fotila, ale fotky se mi moc nelíbí a hlavně jsem nechtěla fotit vše, takže třeba náš výborný oběd neuvidíte a ani uvítací tabuli, na které na nás čekalo nové Cosmo s dárečkem, další drobnůstky a na uvítanou skvělá trička na míru s logem Cosmobloggers od Jana Vajdy.

Abych to celé stručně shrnula, byl nám představen nový projekt cosmobloggers, který je pro vás zatím překvapením, ale určitě se na něj těšte, protože to bude super! Já a několik ostatních blogerek, které jsem moc ráda poznala a ani jsem se s nimi nestihla vyfotit, budeme tohoto součástí. Potkala jsem se osobně s milou Kačkou, Jíťou, Rendy, opět s Tess, s Dee, s holkami Adélkou a Tessie, s Luckou, s World needs blondes, a s mnoho dalšími…

IMG_9826B

Po výborném jídle na nás čekaly zákusky s kávou a přednáška o značce Urban Deacy, která je na českém trhu nováčkem. Z čehož jsem byla nejnadšenější, protože ji mám moc ráda a s jejich NAKED basic se líčím denně. Proto jsem byla ještě ohromenější z taštiček, které pro nás byly připravené. Obsah uvidíte v článku dole. Po přednášce holky líčily Kritýnu z WNB a to se mi také moc líbilo, značka má všechny produkty skvělé a my jsme si je všechny mohli osahat a vyzkoušet. Achhh <3

IMG_9828B

IMG_9852B

Hned po tom nám Lucie Janotová, módní redaktorka, přednášela o horkých trendech letošního léta, což bylo také super inspirativní a kdyby se tohle vyučovalo na škole a vypadaly by takto přednášky, byla bych asi nejšťastnější. V Indesignu jsme si pak sestavovaly své outfity…

IMG_9856B

VKR_1892

…a pak už jsme se jen šly vyfotit a celé odpoledne se chýlilo ke konci, nimibusem jsme se vrátili zpět do Prahy.

11146418_10152883976232476_1505359780343461358_o

Bylo to moc fajn, s holkama jsme si nejlépe popovídaly až v metru a já jsem vás ráda poznala! Byl to super den, takový pozitivní a nevšední, bylo příjemné se na chvíli odprostit od reality všedních školních předmaturitích dní a takhle si něco užít. Po akci jsem si ještě prošla Palladium, koupila zrnkovou kávu do zásoby ve Starbucksu, kterou teď u článku spokojeně upíjím, zjistila, že mám radši obchody v Liberci, že neexistují boty, které hledám a potřebuji…

Jinak dárečky od UD byly bohaté, dostala jsem Naked3 a ještě tomu pořád nevěřím a jen na ni koukám a ani jsem ji ještě nepoužila :-D Dále jejich legendární bázi pod stíny, pak vzorečky všech jejich bází, řasenku a elektricky modrou tužku na oči, na kterou se také moc těším, až ji vyzkouším, ostatně jako na všechno. Jo, a ta řasenka je superboží! Děkuji, Urban Decay!

IMG_9868B

IMG_9904B

Výše jsem psala, že jsem se chtěla jít podívat do Keihl’s a že jsem to nestihla. Chtěla jsem si vyzkoušet vzorečky a tak celkově to tam omrknout. No a víte co jsou náhody? Tohle: Byly v balíčcích, které jsme dostaly. Takže děkuji, hlavně tedy Cosmopolitanu a jeho redakci za skvělý den a za to, co bude! Takže stay tunned!

IMG_9908B

Jak jste si se mnou dnešní report užili vy? Co na to říkáte, těšíte se? Přeji vám hezký týden plný sluníčka a já se jdu učit. Těším se na komentáře, Kristýna.