Nude look – Douglas

l1

Není nic lepšího ve světě kosmetiky než vypadat krásně a přirozeně zároveň. To nikdy nevyjde z módy. Lidé se budou dívat na vaše nahé líčení a kroutit hlavou: „Jak jen to ta holka dělá, vždyť ani není namalovaná?!” Přitom zdání klame. Pár kosmetických produktů za finálním výsledkem přece jen stojí. Musíme tu přirozenost nějak nenápadně polehounku podtrhnout. Nude líčení je prostě skvělé! Pojďte se podívat, jak jsem vytvořila já svůj make-up nemake-up pomocí nové kolekce kosmetiky Douglas, která je k dostání v každé jejich parfumérii od konce května. Dozvíte se také mé osobní tipy v oblasti nude líčení! :-)

Jak tedy postupovat v tomto líčení?
Základem nude líčení je pleť, kterou se budeme snažit hlavně rozjasnit.
Nejprve jsem pleť pořádně vyčistila mycím gelem (můžete klidně navíc použít i peeling) a následně nanesla svůj obvyklý denní hydratační krém. Na celý obličej jsem aplikovala make-up a vše zafixovala matujícím pudrem Douglas odstín 3 Ultimate beige. Pudr je úžasně jemňoučký a krásně kryje bez toho aniž by vám vytvořil z obličeje masku. Jsem s ním hrozně spokojená (dokonce porazil i můj stálý pudr).

l11

Na lícní kosti jsem lehce aplikovala bronzer a na tváře pak tvářenku Douglas v odstínu 7 Rosé mille feux !, která je prostě kouzelná. Vždy jsem měla tvářenky spíš do lososova či hodně růžové, tahle má ale dokonalý odstín jemné růžové a lesk – vaši pleti dá přesně ten správný zářivý (glowy) look.

Co mě ale asi nejvíc z nové kolekce dostalo jsou tyto třpytivé Douglas kapky na oči. Můžete vybírat ze 2 odstínů (zlatá a stříbrná). Nejprve jsem třpytky nanesla na střed víčka. Proč nevyužít trochu toho třpytu jinam než na oči? Já je použila i jako rozjasňovač! Pár kapek na nos, pod obočí, nad horní ret a také nad lícní kosti (nad tvářenku).

l14

Do záhybů víčka jsem ke stříbrným třpytkám přidala tmavší stín pro prohloubení pohledu. Následně už jen nanesla Waterproof řasenku Douglas a krémovou rtěnku v odstínu 1 Tout doucement.

l20

Ještě něco!
Soutěžte a vyhrajte Douglas kosmetiku!!!
Stačí kliknout na douglas.jenprozeny.cz a podělit se o tipy na českou či slovenskou celebritu s brunet či zrzavými vlasy!
Já osobně bych si vybrala Terezu Chlebovskou, Michaelu Maurerovou či Celeste Buckingham.

l8