OUTFITs do kanceláře

3

Přes léto jsme, jako většina studentů, obě pracovaly, abychom mohly utrácet za další oblečení, jak je naším zvykem. :D A protože jsme si za ty dva měsíce obě vystřídaly spoustu pracovních outfitů a v novém Cosmopolitanu o tom najdete nejeden článek, rozhodly jsme se vám ukázat, jak bychom šly do kanceláře my. Není to náš každodenní chléb, ale znáte naše motto – Nosit jeden styl je nuda!

Tessie a její pojetí pracovního dresscode
V kanceláři momentálně nepracuji ani jsem v minulosti nepracovala, takže mnoho oblečení, co by se do ní hodilo, doma nemám. Byla tedy pro mě výzva vymyslet, co bych si na sebe vzala. A protože mám ráda barvy, rozhodla jsem se kancelářský outfit oživit jasně červenou sukní. K ní jsem pak sladila už jen bíločernou klasiku. I když se v tomto stylu zatím úplně necítím, kdo ví co přijde v budoucnu.

4

1

Adel a její look do kanceláře
Můj dnešní look nevyhovuje úplně dresscode předpisům, díky mému odhalenému břichu, ale já už si sebe představuji jako šéfku, takže to je dovoleno. Navíc sáčko stačí zapnout na jeden knoflík a není nic vidět. Tohle jsem si pořídila už v 16 letech a musím říct, že doteď mi spíše stálo ve skříni. Když jsem ho nedávno vytáhla, zjistila jsem, že je to vlastně super kousek, je trochu oversized a to teď letí! Přehodila jsem si ho dnes jen přes ramena na styl Olivie Palermo a vyrazila! :) Miluju elegantní módu i streetovou, v tomhle jsem se cítila moc dobře. A za make-up jsem zvolila nude barvy, chtěli byste tutorial?:)

P9040725

P9040697

P9040722