Piknik s Cosmopolitanem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krásný den vám všem!
Dnes mám pro vás jeden reportážní článek a to konkrétně o akci, kterou jsem propagovala jak na blogu, tak i na všech sociálních sítí, které mám – takže asi tušíte, o co se jedná. Pokud jste to nějakým způsobem prošvihli a nevíte o čem to tu píšu, hned vysvětlím. Po celý červenec probíhala internetová soutěž, kde jste se mohli vyfotit na téma JÁ A JABLKA. Výherci, kteří byli posuzováni z hlediska originality, získali zásobu cideru Kingswood na celé léto a také pozvánku na piknik s blogerkami a redakcí Cosma. A právě o tomto pikniku bude dnešní článek.
Piknikovali jsme tuto středu a musím říct, že počasí se víc než vydařilo. Lokalitou byl pražský park Ladronka, který má prostě skvělou atmosféru. My blogerky – celkově nás bylo pět – mimo mě tu byla Kačka, Leon, Johanka a Adél, jsme se sešly s redakcí Cosma chvilku předtím, než dorazili čtenářky se svými kamarádkami/příteli, abychom stihly přípravy a také udělat nějaké fotky. V průběhu dne byly všem k dispozici polaroidy, takže mám na celou akci úžasnou památku. Ty polaroidové fotky mají něco do sebe (hlavně v dnešním digitálním světě), co myslíte? Nechyběla ani pořádná dávka cideru Kingswood a jídla!
Snad se vím budou fotky líbit, tak jako mně! Všechny ty polštářky, lampionky, kytky a deky pod stromy působily strašně útulně, nemyslíte? :-)
Mějte se :-))

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA