Retro outfit podle Cosma

Hezké úterý!

Tak moc se vám líbily mé šaty z H&M z výprodeje za pár korun, že jsem se je rozhodla nafotit jako první. Totiž, v pořadí na focení outfitů čeká spousta dalších věcí, víte? Jen mám pocit že v takovém horku se nikomu do ničeho pořádného nechce.retro16BK dnešnímu outfitu jsem si objednala ještě krásnou hnědou kabelku, která skvěle ladí s páskem a botama, jenže nestihla přijít, tak jsem ji nahradila univerzální bílou. Tohle trio hnědých/skořicových doplňků v létě miluju a nosím stále. Jen občas vysoké boty nahradím placatými sandálky, psaníčko velikou hnědou kabelkou a rázem je z elegantního outfitu pohodlný, městský look.Bez_n_zvu_1BDnes jsem celý outfit chtěla pojmout v retro stylu, protože ho tyto šaty ve mne evokují. Proto i ta Kofola, která měla být původně CocaCola, kterou ale ve skleněné lahvi neměli. Ještě jsem si dala práci s vlasy, což ale není vůbec poznat. Já ať s nimi dělám cokoliv, vždy vypadají stejně. Vlny mi po chvíli zplihly a můj sexy objem jakbysmet, achjo.

Na linky jsem použila gelovky od Essence, které se už nevyrábějí. Mají stejnou barvu jako listy na šatech, temně zelenou. Rty jsem zvýraznila Rimmeláckou rtěnkou od Kate v odstínu 37.

/šaty a pásek-H&M, kabelka a brýle-C&A, boty-Baťa, rtěnka Kate Moss/IMG_1432+FULLBBV novém Cosmu je skvělý editorial v duchu retro stylu, tím jsem se já tentokrát inspirovala. To je také naším úkolem, vybrat si článek, který je nám nejbližší a inspirovat se jím :-)retro8Jak se vám můj letní look líbí?