THE LACE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krajka je něco, k čemu se uchyluji celoročně. Zbožňuji například kombianci krajky a kožichu v zimě, krajku a koženou bundu na jaře a na podzim a v létě krajku jakkoliv a kdykoliv :). Takhle jsem si poskládala svůj nedělní outfit na procházku – pohodlně, ale stylově. Ještě jsem přes dlouhé krajkované tílko dala volnou kostkovanou košili – uvidíte na konci článku. A psaníčko má i dlouhý popruh, takže je idální.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

A pokud sledujete vše co se módy týče, tak vám určitě neuniklo, že zrovna krajka je jedním z TOP trendů této sezony. Objevuje se prakticky všude, už to zdaleka nejsou jen šaty a topy, můžete si ji užívat i na botách, kalhotách, doplňcích.. Připomněl mi to i květnový Cosmopolitan, který mě vlastně o víkendu k mému outfitu inspiroval. Už jsem si pořídila i jedny nové krajkované boty (ty vám také brzy ukážu).

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
shirt – LINDEX // top – SHEINSIDE // jeans – NEVER DENIM from BIK BOK // shoes – CONVERSE // clutch – BALENCIAGA // sunglasses – RAY BAN

A můj víkendový outfit byl následovný. Kombinování různých stylů beru jako výzvu a zábavu a do tohohle stylu “vrstvení s krajkou” jsem se zamilovala. Oživí to i ty nejjednodušší kombinace.