Vyhraj nákupy se mnou

00DSC_0657pův

Letní období si úplně říká o menší obměnu vašeho kosmetického koutku. Je čas vytáhnout bronzery, neonové laky na nehty i korálové rtěnky. Trendy pak lákají na duhové linky na oči i barevné vlasy, které můžete zaplétat do trendy copů nebo drdolů. Obchody nás navíc pokoušejí letními kolekcemi líčidel a je tak těžké odolat.

Jak by se vám líbilo, kdybych vám dala kreditku s 5000 Kč a řekla vám, pojďte se mnou na nákupy? Jestli si v duchu, říkáte, že to by se vám fakt líbilo, tak teď máte báječnou možnost :) S jednou z vás vyrazím na nákupy a ještě se pak objevíte v Cosmopolitanu.

Cosmopolitan mi dal kreditní kartu Style (její vedení je zdarma, i když jí nepoužíváte) od Raiffeisen bank a já jsem vyrazila na nákupy. Nejdříve jsem projela obchody, které jsou zapojené do benefitního programu Sphere card (katalog ZDE) a ve kterých díky placení touto kartou máte slevu. Je super, že můžete filtrovat obchody i podle jednotlivých obchodních center a přehledně tak zjistit, do jakých obchodů můžete vyrazit pod jednou střechou. Tak jsem jsem vyrazila na lov kosmetiky a zakotvila jsem ve Fann na Flóře :)

Níže se můžete názorně podívat, co jsem nakoupila a kolik jsem při placení s kartou ušetřila.

00nakupyzcosmo
A kolik jsem při nákupu ušetřila? 10% z původní ceny všech produktů a 15% z produktů exkluzivních značek (Mavala a Aquolina)!
Pokud se chcete zúčastnit soutěže a vyhrát nákupy se mnou a kreditní kartu s 5000 Kč, tak musíte splnit tyto podmínky:
1) musí vám být minimálně 18 let (a nezapomeňte, že nákupy proběhnou v Praze, takže se tam musíte osobně dostavit :)

2) mrkněte na stránky modninakupy.jenprozeny.cz, vyplňte soutěžní formulář a napište, co byste si v partnerských prodejnách koupily vy. Nejlepší odpověď získá kreditní kartu s 5000 Kč a osobní setkání se mnou :)

Takže už se na jednu z vás moc těším a doufám, že si nákupy spolu potom moc užijeme :)