WISHLIST ON GARDEN PARTY

frisgco_garden_party_milkwomanJelikož je léto, tématicky jsem sestavila wishlist v duchu garden party, kterých tohle léto zažiji spoustu. Koláž jsem sestavila v barvách mé oblíbené příchutě Frisca, které (jelikož pivo nemám ráda) je většinou součástí takové té mé letní párty. Na garden party mě baví to, že nemá žádná pravidla… můžete přijít oblečení pohodově, ale i více “našňořeně”, zkrátka jak vás napadne. Mě se tentokrát zalíbila myšlenka nějaké slavnostnější události. Na tu bych nakombinovala pohodlnost v podobě šortek a zároveň zdobnost (krajkové šaty) s mými oblíbenými barvami a botami na platformě. Jak se vám moje koláž líbí? Tohle tvoření wishlistů je občas zábava musím říct a člověk při tom zjistí, že by toho chtěl víc, než je zdrávo (ach ten materialismus, ale co!). :D.

Pokud vás to zaujalo mám pro vás zároveň i soutěž o karton Frisca. Stačí okomentovat článek s názorem na mojí koláž (co se vám líbí, co byste udělali jinak apod.) připište e-mail a za 14 dní vyberu 1 nejlepší komentář.

Zároveň probíhá soutěž na microsite frisco.jenprozeny.cz, kde se můžete přihlásit do soutěže se svojí vlastní koláží Frisco Fashion Wish listu včetně vaší fotografie. Autorku nejlepší koláže vyfotí do časopisu Cosmopolitan a vyhraje zásobu Frisca na půl roku, takže do toho! :) Samozřejmě u obou soutěží musíte být starší 18ti let.

A abych nezapomněla zmínit, také soutěžíme i my blogerky a tak budu ráda, pokud mi můžete obětovat minutku a hlasovat pro můj výtvor na stránkách TADY.