Zasoutěžte si o 12 JUICY SHAKERŮ

Krásný den, mí milí čtenáři!

Dnes vás navnadím na jaro a provedu vás sladkými fotkami, chcete? Lancome si totiž připravil sladkou novinku – ovocný koktejl v podobě lesků na rty! Ty se ukrývají ve flakóncích, které vypadají jako shakery na opravdové koktejly. Dokonce se i stejně používají – před použitím se musí jen důkladně protřepat!

IMG_0531

Lancome je teď nově uvádí na trh, konkrétně do Sephory, a to rovnou ve 13 odstínech. Pár z nich je opravdu bláznivých, třeba úplně modře šmoulých (není u nás :( ) a nebo fialově borůvkových! (ta se mi líbí nejvíce, je dost pigmentovaná a krásně voňavá).

IMG_0371Bnapis

Jejich použití je snadné a zábavné: pořádně protřepat, odšroubovat a příjemnou houbičkou nanést na rty. Barva se na houbičku dostane skrz 3 malé dírky, pomocí nichž vytýká ven a kam se také dostane otřesem. Protřepáním se spojí olej se třpytky a na rty se tak dostane jemná barva. Náplň flakónků božsky voní. Název vždy odpovídá vůni, ale to opravdu doslova.

juicy shaker

Když je řeč o těch olejích, tak Juicy Shakery obsahují brusinkový olej, sladký mandlový olej a omega 3. Na rtech jsou poměrně nenápadné, ale za to moc příjemné a rty opravdu vůbec nevysušují.

Cosmopolitan mi nabídl 3 z nich na testování a já neváhala. Do rukou se mi dostala přesladká 313 Boomeringue. Vážně voní po meruňkách, které jsem však do koláže nesehnala :-D Druhá část názvu jsou pusinky, které jsou neskutečně sladké a fotogenické. Ty kupuji v Německu, kam čas od času zavítám pro takovéhle maličkosti. (a kosmetiku, samozřejmě)

12479569_1667530360186064_9518269_n

Tato barva je na rtech nenápadná a moc hezky vypadá na růžové konturce, kterou nejprve vybarvím rty. Obsahuje maličké třpytečky. Je mým jasným favoritem!

secretofkristine

300 Lemon Explosion je doslova citrónová exploze. Přesto ale voní sladce. Ta naopak obsahuje větší třpytky, což se mi zase tolik nelíbí, rty to ale krásně rozzáří.

IMG_0720

Wonder Melon mne také potrápil, ale sehnala jsem ho! Tato barva je na rtech poměrně výrazná, nejvíce ze všech 3.

06

A teď mám pro vás skvělé zprávy na závěr! Na stránce zenylancome.jenprozeny.cz právě teď startuje skvělá soutěž o tyto luxusní oleje na rty. Každý týden celý březen porota vybere 3 z vás, kterým výhru pošle, podmínkou soutěže je jen vyplnit formulář a odpovědět na otázku, proč jste si vybrala danou příchuť. Pak už jen nahrajete fotku sebe a můžete si držet palce! A to by šlo, ne?

IMG_0694

Doufám, že se vám dnešní článek pro Cosmo líbil a že oceníte fotky, na kterých jsem si dala opravdu záležet!

IMG_0664