O COSMOBLOGGERS

Kdo jsou COSMObloggers

Skupina českých blogerek, které spolupracují na speciálních projektech vydavatelství Bauer Media. Jejich výstupy jsou pravidelně uveřejňovány v tištěných periodikách, dále na webech a sociálních sítích vydavatelství. Cosmobloggers pokrývají témata ze všech oblastí lifestylu – fashion, beauty a food.

COSMObloggers & Projekty

Blogerky se zapojují do speciálních projektů, na kterých Bauer Media spolupracuje s nejprestižnějšími značkami a klienty. Každý rok je pořádáno více než 30 různých projektů, díky čemuž je i blogerská tvorba velmi rozmanitá. Blogerky vytvářejí své vlastní autorské výstupy, texty i fotografie, postují příspěvky na svých sociálních sítích a účastní se eventů, o nichž následně reportují. Na některých projektech spolupracují s předními českými fotografy, stylisty a vizážisty.

COSMObloggers & Redakční spolupráce

Blogerky jsou rovněž aktivně zapojovány do redakčních stránek titulů BM ve formě rozhovorů, testování a blogerských tipů.

Přidejte se k nám!

Zaujal vás koncept a chcete se stát jednou z Cosmobloggers? Napiš nám na cosmobloggers@bauermedia.cz. Těšíme se na vás! ;)